FRANCHISING

English Time Yurtdışında ve Türkiye`de Büyüyor…

Time Education Group bünyesinde faaliyet gösteren English Time Dil Okulları toplumsal sorumluluk bilinci gereği, başarılarını, enerjisini, birikimini ve uyguladığı kaliteli eğitim işletmeciliğini gerek yurt içine gerekse yurtdışına yeni eğitim kurumlarını açarak yaymaktadır.

 

English Time Dil Okulları, Türkiye içindeki yatırım hedeflerini büyük ölçüde tamamlayarak Eylül 2012 tarihinden itibaren yurtdışındaki yatırım ve büyüme faaliyetlerini arttırma kararı almıştır.

 

Bu bağlamda halihazırda Türkiye’de ise henüz English Time şubesi olmayan şehirlerde tüm eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamak amacıyla bir araya getirilen lider markalarla, ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ projesi hayata geçirilmiştir. Türkiye’de bu proje kapsamında sunulan fırsatlardan yararlanarak kendi şehrinde eğitim eşitliği sağlamak için Türkiye’nin en başarılı eğitim işletmecisi grubunun tüm altyapısı ve olanaklarına sahip bir English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi şubesi açarak  çözüm ortağımız olmak isteyen eğitimci ve yatırımcıların  Time Education Group franchise koordinatörlüğü ile franchise@englishtimeakademi.com adresi üzerinden irtibat kurmaları gerekmektedir.

 

Türkiye’nin ulusal ve uluslararası arenada kalitesini ve yetkinliğini kanıtlamış tek Türk Dil Okulu olan English Time, başarılı eğitim sistemi ve İşletme Modeli ile  Türkiye’deki şubelerinden sonra hızla dünya’ya yayılıyor.

 

Türkiye , İngiltere ve Amerika’da merkezi lokasyonlarda bulunan şubelerinde okuyan 26.000’in üzerinde öğrencisine eğitim veren ve 200.000’i geçen mezunu bulunan English Time yeni ülke ve şehirlerde hizmet verebilmek adına `Franchising` sistemi ile şubeleşmek istemektedir.English Time markasını dünyanın farklı ülkelerinde temsil etmek isteyen çözüm ortağı adayların Time Education Group franchise koordinatörlüğü ile franchise@englishtime.com adresi üzerinden irtibat kurmaları gerekmektedir.

HEDEFLER

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce dil eğitimi vererek katkıda bulunmaktadır.

KISACA FRANCHISING

Franchising, know-how ve markanın imtiyaz hakkı sahibi tarafından, belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşmayla, bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.

T.E.G TIME EDUCATION GROUP KİMDİR?

Time Education Group bünyesindeki eğitim kurumları, temel etik değerlerini eğitim programlarına en iyi şekilde yansıtarak eğiticiliğin evrensel kurallarını yerine getirmektedirler.

T.E.G TIME EDUCATION GROUP NEDEN FRANCHISING VERİYOR?

Yeni bir işletme kurmak veya kurulu bir işletmeyi gerek ulusal gerekse uluslararası sosyal, ekonomik, politik koşullar ve bu koşullarda meydana gelen değişimlere uyumlu kılarak başarıya eriştirmek ferdi yatırımcılar açısından çok güçtür.

ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ KİMDİR?

TIME EDUCATION GROUP’ un tercih  ettiği  franchise  modeli  sadece markalarının  kullanımının  değil,  bir  bütün  olarak  işletme  sistemi  içindeki  tüm  faaliyetleri  içeren  bir  işbirliği  modelidir.

FRANCHISE BAŞVURU VE DEĞERLENDİRME AŞAMALARI

We present a unique opportunity for investors to access IFC’s superior track record in emerging markets, its unparalleled network of in-country presence and expertise.

Franchise Başvuru Formu İçin Tıklayın
× WhatsApp