Franchising

English Time ile İngilizce Konuş!
Öğrenme Garantisi ile Başarıya Ulaş...

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

English Time Yurtdışında ve Türkiye`de Büyüyor…

Time Education Group bünyesinde faaliyet gösteren English Time Dil Okulları toplumsal sorumluluk bilinci gereği, başarılarını, enerjisini, birikimini ve uyguladığı kaliteli eğitim işletmeciliğini gerek yurt içine gerekse yurtdışına yeni eğitim kurumlarını açarak yaymaktadır.

English Time Dil Okulları, Türkiye içindeki yatırım hedeflerini büyük ölçüde tamamlayarak Eylül 2012 tarihinden itibaren yurtdışındaki yatırım ve büyüme faaliyetlerini arttırma kararı almıştır.

Bu bağlamda halihazırda Türkiye’de ise henüz English Time şubesi olmayan şehirlerde tüm eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamak amacıyla bir araya getirilen lider markalarla, ENGLISH TIME YAŞAM BOYU EĞİTİM AKADEMİSİ projesi hayata geçirilmiştir. Türkiye’de bu proje kapsamında sunulan fırsatlardan yararlanarak kendi şehrinde eğitim eşitliği sağlamak için Türkiye’nin en başarılı eğitim işletmecisi grubunun tüm altyapısı ve olanaklarına sahip bir English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi şubesi açarak  çözüm ortağımız olmak isteyen eğitimci ve yatırımcıların  Time Education Group franchise koordinatörlüğü ile franchise@englishtimeakademi.com adresi üzerinden irtibat kurmaları gerekmektedir.

Türkiye’nin ulusal ve uluslararası arenada kalitesini ve yetkinliğini kanıtlamış tek Türk Dil Okulu olan English Time, başarılı eğitim sistemi ve İşletme Modeli ile  Türkiye’deki şubelerinden sonra hızla dünya’ya yayılıyor.

Türkiye , İngiltere ve Amerika’da merkezi lokasyonlarda bulunan şubelerinde okuyan 26.000’in üzerinde öğrencisine eğitim veren ve 200.000’i geçen mezunu bulunan English Time yeni ülke ve şehirlerde hizmet verebilmek adına `Franchising` sistemi ile şubeleşmek istemektedir.English Time markasını dünyanın farklı ülkelerinde temsil etmek isteyen çözüm ortağı adayların Time Education Group franchise koordinatörlüğü ile franchise@englishtime.com adresi üzerinden irtibat kurmaları gerekmektedir.

hedefler gorsel

Hedefler

English Time Dil Okulları bilgi çağında eğitime duyulan ihtiyaç doğrultusunda birey ve şirketlerin gelişimine kaliteli İngilizce dil eğitimi vererek katkıda bulunmaktadır.

kisaca franchising 1

Kısaca Franchising

Franchising, know-how ve markanın imtiyaz hakkı sahibi tarafından, belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşmayla, bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.

english time

T.E.G. Kimdir

Time Education Group bünyesindeki eğitim kurumları, temel etik değerlerini eğitim programlarına en iyi şekilde yansıtarak eğiticiliğin evrensel kurallarını yerine getirmektedirler.

english time

T.E.G. Neden Franchising Veriyor?

Yeni bir işletme kurmak veya kurulu bir işletmeyi gerek ulusal gerekse uluslararası sosyal, ekonomik, politik koşullar ve bu koşullarda meydana gelen değişimlere uyumlu kılarak başarıya eriştirmek ferdi yatırımcılar açısından çok güçtür.

english time

English Time Yaşam Boyu Eğitim Akademisi Kimdir?

TIME EDUCATION GROUP’ un tercih ettiği franchise modeli sadece markalarının kullanımının değil, bir bütün olarak işletme sistemi içindeki tüm faaliyetleri içeren bir işbirliği modelidir.

degerlendirme 1

Franchise Başvuru ve Değerlendirme Aşamaları

We present a unique opportunity for investors to access IFC’s superior track record in emerging markets, its unparalleled network of in-country presence and expertise.

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz