Yurtdışı Yaz Okulları

English Time ile Yurtdışı Yaz Okulları Programına Katıl!
Öğrenme Garantisi ile Başarıya Ulaş...

Bilgi Talep Formu
Loading

YURTDIŞI YAZ OKULLARI

Yurtdışı Yaz Okulları Okulların ara verdiği yaz dönemini hem verimli hem de eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorsanız yurtdışı yaz okulları tam size göre. Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya, Malta, İtalya ve Kanada olmak üzere birçok ülkede yaz okulu organizasyonları bulunmaktadır. Ebeveynler ve öğrenciler beklenti ve tercihlerine göre istediklerine karar verebilirler. Tüm yaz okulları öğrencilerin dil seviyelerini geliştirirken birçok sosyal aktivite imkânı da sunmaktadır. Öğrenciler bu okullarda eğlenirken öğrenecek ve bunun yanı sıra kendilerini geliştireceklerdir. Yaz okulu programlarına öğrenciler tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılabilmektedirler.

Yurtdışı yaz okullarında öğrenciler erken yaşta yurtdışı deneyimine sahip olacakları gibi, farklı kültürleri keşfetmeyi de genç yaşta öğrenirler. Farklı ülkelerden arkadaşlıklar edinip, bir yandan dil eğitimi alırken diğer yandan sıradışı bir yaz okulu tecrübesi sahibi olurlar. Erken yaşta kazanılacak bu tecrübe öğrencinin kişisel gelişimi, kendine olan güveni ve olaylara bakış açısını hiç şüphesiz ki olumlu anlamda etkileyecektir. 8-17 yaş aralığındaki birçok öğrenci bu deneyimi yaşamaktadır.

Siz de bu şanslı kişilerden biri olmak isterseniz bizimle iletişime geçip daha detaylı bilgi almayı ihmal etmeyin 😊

YURTDIŞI EĞİTİMLER

Yurtdışı eğitimler ve sertifika programları günümüzde iş hayatında ve akademik anlamda öne çıkabilmeniz için olmazsa olmazlardan biridir. Yurtdışında alacağınız herhangi bir eğitim sonucu alacağınız sertifika veya diplomanın uluslararası geçerliliği olacaktır. Böylece aldığınız eğitim sırasında hem yabancı dilinizi geliştirecek hem de geri döndüğünüzde yurtdışı tecrübesine sahip çok daha güçlü bir CV ile iş hayatına atılma imkânı bulabileceksiniz.

 

 

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz