Yurtdışı Dil Okulları

English Time ile Yurtdışı Dil Okulları Programına Katıl!
Öğrenme Garantisi İle Başarıya Ulaş...

Bilgi Talep Formu
Loading

YURTDIŞI DİL OKULLARI ENGLİSH TİME

yurtdışı dil okulları Yurtdışı dil eğitimi ülkemiz dışında kurulmuş profesyonel dil okullarında dil eğitimi aldığınız eğitim türüdür. Yurtdışı dil okulları sizlere yabancı dili sadece okulda değil, okul harici günlük hayatınızda da yeterli pratiği yaparak en kısa sürede geliştirme imkânı sunar.

Yurtdışı dil okullarında eğitim aldığınızda eğitimin yanı sıra yüzlerce ülkeden yüzlerce farklı insanla tanışarak kendinizi kültürel anlamda geliştirme imkânı bulabilirsiniz. Ayrıca tüm bu insanlarla kuracağınız iletişim eğitimini aldığınız ortak yabancı dilde olacağı için ülkenizde yapabileceğinizden çok daha fazla pratik yapma imkanına sahip olursunuz.

Bizler English Time ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için başta Amerika, İngiltere, İrlanda, Kanada, Avustralya, Malta, Polonya, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Fransa, Rusya ve Ukrayna gibi ülkelerde bulunan en üst düzeyde akreditasyonlara sahip 300'den fazla dil okulu ile çalışmaktayız.

Yurt dışı dil eğitiminde, gideceğiniz ülkede yaşayabilmek için o dili kullanmanız bir zorunluluk olacağından dil öğrenimi ve gelişimi çok daha verimli ve hızlı olacağı gibi kelimelerin doğru telaffuzlarını da öğrenme imkânına sahip olacaksınız. Yurtdışında dil eğitiminizi tamamladığınızda elde edeceğiniz bitirme sertifikası size bir sonraki eğitim hayatınızda, kariyerinizde, iş başvurularınızda ve hayatın pek çok yerinde öncelik ve kolaylık sağlayacaktır. Yabancı dil öğrenmek günümüzde neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir. İletişim araçlarının ve haberleşmenin artması, teknolojinin gelişimi dolayısıyla dünyada ticaretin globalleşmesi bir değil birkaç farklı lisanın bilinmesini gerekli kılmaktadır. Bu neden günümüzde yurt dışı dil eğitimi, eğitimin olmazsa olmaz parçalarından biridir.

 

 

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz