Yayınlar

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

Bilgi Talep Formu
Loading

English Time Dil Okullarında sunulan eğitim programlarında kullanılan eğitsel materyallerin bir çoğu Time Education Group bünyeinde faaliyet gösteren TEG Publication tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu yayınlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için İletişim Sayfamızdan bize ulaşın.

DERS KİTAPLARI

ders kitapları
Ders Kitapları

English Time’da İngilizce Kursu ve diğer eğitimlerimizde okutulan ders kitapları kendi profesyonel öğretmen kadromuzun uzun yıllara dayanan deneyimi, öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ilginç ve güncel konular seçilerek hazırlanmıştır. Her kur için öğrencilerimize ders kitapları ücretsiz olarak verilmektedir.

SÖZLÜKLER

Sözlüklerimiz uzman kadromuz tarafından öğrencilerin ingilizce öğreniminde en çok ihtiyaç duyduğu sözcükler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sözlük setimiz amaçlarına göre 5′ e ayrılmaktadır:

Universal Dictionary
Fundemental Dictionary
Phrasal Verb
Mini Dictionary
Pocket Dictionary
Ayrıca bu sözlüklerde İngilizce konuşulan ülkelerin haritaları, resmi ve resmi olmayan yazışma örnekleri, uluslararası semboller, kısaltmalar ve trafik levhaları, periyodik tablo, burçlar, ölçü birimleri gibi binlerce farklı bilgiye de yer verilmiştir

HİKAYE KİTAPLARI VE KLASİKLER

hikayeDeneyimli yazarlarımız tarafından hazırlanmış her kura hitap eden 95 adet hikaye kitabımız bulunmaktadır. Ayrıca dünya edebiyatında klasikleşmiş 73 adet eser yayıncılığımız tarafından ses cd leri ile beraber kitapseverlere sunulmuştur.

EFU İNGİLİZCE ÖĞRENİM SETİ

Konusunda uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan EFU İngilizce öğrenim seti sayesinde, İngilizce’yi çok daha kolay öğrenecek, konuları çabuk kavrayacak, okuma-yazma ve dinleme yetilerinizi geliştirip, gramerinizi güçlendireceksiniz.Self study setimiz Beginner – Elementary ve Intermediate olmak üzere 3 parçadan ibaret olup, ele aldığı konu başlıkları aşağıdaki gibidir.

EFU Konu Başlıkları için tıklayın!

I ❤️ English Time

Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz