English Time Van

English Time ailesi olarak Türkiye'nin dört bir yanına ulaşmaktan dolayı çok mutluyuz. Tüm şubelerimizde öğrencilerimizin sınıfta başarılı olmalarına yardım etmeye odaklanıyoruz ve ana öğretim dilimiz İngilizce olduğundan, öğrencilerimize başarılı olmaları için en iyi fırsatı veriyoruz.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Maraş Cad. Soydan İş Merkezi Kat:4 Merkez / VAN

TELEFON : 0506 150 83 00

Başlangıç ​​seviyesindeki İngilizce seviyelerinde çalışan öğrenciler, Englishtime Van şubemizde gün boyunca İngilizce derslerine katılabilirler. Gerekirse öğrenciler ek destek de alabilirler. İngilizce kurs programımız, bir okul yılında akıcılık ve anlayışın en iyi öğrenme çıktılarını desteklemek ve teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Yaşamınızı Yeniden Şekillendirin

Uluslararası bir kurs olarak öğrencilerin derslerde ve hatta arkadaşlarıyla etkin bir şekilde iletişim kurup anlamalarının önemini anlıyoruz. Bu nedenle, her bir sınıf seviyemizde uygulanan dikkatlice düşünülmüş bir müfredatımız bulunuyor. Englishtime Van şubemiz ile İngilizce öğrenmek isteyen herkese etkin bir program sunuyoruz. Öğrencilerin seviyelerine göre gruplandırılan sınıflarda en verimli şekilde İngilizce öğrenmeleri için sadece teorik değil, pratik derslere de ağırlık veriyoruz. Kursumuzu başarıyla tamamlayan öğrenciler yaşamlarını yeniden ve daha iyi bir şekilde geliştirebiliyor.

Kariyerinizi Geliştirin

Küresel kuruluşlar, ortak dil olarak İngilizceyi seçiyorlar. Küresel ticaret dili olan İngilizce aynı zamanda bilim dili olarak da kabul ediliyor. İnsanlarla daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olan ve en yaygın olarak kullanılan İngilizce 53 ülkenin resmi dilidir. Englishtime Van şubemiz ile öğreneceğiniz yeni dilinizle İngilizce olarak yayınlanan çevrim içi dillere de erişiminiz kolaylaşacaktır. Filmlerden kitaplara, dünya çapındaki internet içeriğinin büyük bir bölümüne ulaşarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Van İngilizce kursu ile İngilizce becerilerinizi arttırmak, dünyanızı engin fırsatlara açabilir.

Yeni Bir Sen İnşa Et

Dil bilgisi bir dilin kendini düzenleme ve inşa etme şeklidir. İngilizce dil bilgisi ve tarzını temel alan Van İngilizce kursu dijital dünyada gerekli olan yazı türünü nasıl oluşturacağınızı öğretecektir. Van şubemizde diğer şubelerimizde olduğu gibi iletişim güvencenizi artırmak için çeşitli bağlamlarda İngilizce öğreneceksiniz. Sınıflarımızda, İngilizcede zayıf olduğunuz noktalara ve güçlü yanlarınıza göre bireysel olarak odaklanacaksınız.

Akademik İngilizcenizi Geliştirin

Akademik İngilizce fırsatları da sunan Van İngilizce kursu çalışma becerilerinizi de geliştirecektir. Kurslarımız ders materyalleri ve değerlendirme, öğrencilerin derslere katılma, not alma, uzun süreli yazılar yazma, akademik metinleri okuma, sunum yapma ve grup tartışmalarına katılma gibi akademik çalışma programında yaşadıkları etkinlikleri ve öğrenme ortamını yansıtır. İş fırsatları konusunda da onlarca kapı açan ikinci bir dili öğrenerek kültür turizminin önemli noktalarından olan Van'da fark yaratabilir ve hedeflerinizin sınırlarını yeniden belirleyebilirsiniz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading