Uluslararası Sınavlara Hazırlık Programları

English Time ile Uluslarası Sınavları Kazan!
Kazanma Garantisi İle İstediğin Skora Ulaş...

Bilgi Talep Formu
Loading

TOEFL Kursu

GMAT Kursu

CAE Kursu

BULATS Kursu

BEC-HIGHER

IELTS Kursu

GRE Kursu

CPE Kursu

BEC-PRELIMINAR

TOEIC Kursu

FCE Kursu

SAT Kursu

BEC-VANTAGE

İNGİLİZCE SINAVLARA HAZIRLIK KURSLARI

Tüm dünyada kabul gören ve İngilizce yeterlilik olarak adlandırılan sınavlar için kurumumuzda verilen eğitimlere katılabilirsiniz. Sadece içeriğe ve stratejilere odaklanan yoğun programlarımız eşliğinde toefl, ıelts gibi sınavlardan istediğiniz puanı alarak çıkabilirsiniz.

Her biri birbirinden önemli olan; toeıc, gmat, gre ve sat yeterliliği için daha fazla zaman kaybetmeyin ve sınav hazırlıklarına başlayın. fce, cae ve cpe sınavlarında alacağınız belgeler eşliğinde kariyer planınıza emin adımlarla devam edebilirsiniz.

BAŞARIYA GİDEN EN ETKİLİ YOL: İNGİLİZCE BİLGİSİ

Farklı başlangıç tarihleri olan uluslararası dil yeterlilik programlarımız arasından seviyenize en uygun olanını seçerek, mevcut bilgilerinizi pekiştirmeye başlayabilirsiniz.

Temel hedefi sınav stratejileri olan ve adaya akademik İngilizce desteği sağlayan toefl kurslarında örnek sorulara ve çözüm metotlarına yönelerek kısa sürede başarı sağlanabilir. Sınav için verilen sürede maksimum başarı elde edebilmek için soru tipleri ve genel İngilizce bilgisi üzerine yoğunlaşan ıelts eğitimlerimiz, kelime dağarcığınızın da gelişmesine katkı sağlar.

İşletmelere yönelik İngilizce dil yeterlilik sınavı olan toeıc başarısı için kurslarımızda özellikle okuma ve anlama konularına yönelebilirsiniz. Deneme sınavları ve özel materyaller eşliğinde sürdürülen gmat eğitimleri, özellikle üniversite mezunlarına yöneliktir.

GİRECEĞİNİZ SINAVA YÖNELİK EĞİTİM DESTEĞİ

Mühendislik ve sosyal bilimler alanında doktora ya da yüksek lisans yapmak isteyenlerin sahip olması gereken dil becerisini ölçen gre sınavı öncesinde yazılı ve online sınavlar için ayrı hazırlıklar yapabilirsiniz. 2 farklı bölümden oluşan sat eğitimleri, ülkemizde öğrenim görmek isteyen yabancı uyruklu öğrenciler için hazırlanır. Elde edilen sonuçlar Amerika’da lisans eğitimi almak için yapılan üniversite başvurularında da kullanılır.

Orta ve üzeri İngilizce bilgisini ölçen fce sınavı Cambridge Üniversitesi tarafından gerçekleştirilir. İngiltere’de hizmet veren pek çok özel kolej ve üniversite için bu sınavda alınan puanla kabul için yeterlidir. İş dünyasının ayrılmaz bir parçası olan cae sınavı, Avrupa dil pasaport seviyelerinde C2’nin karşılığıdır. Okuma, yazma, dilin kullanımı, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşan sınavın hazırlıkları da uygun plan çerçevesinde sürdürülür.

Anadili İngilizce olmayan adaylar için düzenlenmiş Cambridge Esol sınavlarının en üst seviyesi olan cpe tüm dünyadaki üniversiteler, kurumsal iş yerleri ve devlet kurumlarınca kabul görür. Her bir sınavın eğitim materyali, kurs süresi, program zamanları ve seviye belirleme tespit sınavları farklı zamanlarda yapılır.
English Time Dil Okulları bünyesinde; TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, FCE, CAE, CPE, BEC ve BULATS sınavlarına hazırlanan ve yüksek puan almayı hedefleyen öğrencilere yönelik özel hazırlık programları bulunmaktadır. Bu hazırlık programlarında Genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak, sadece o sınava yönelik eğitimlere odaklanılmaktadır.

Eğitimler bu sınavlar konusunda uzman eğitmenlerle birlikte geçmişten günümüze uygulanmış sınavların yakın takibinden gelen tecrübe ile hazırlanan, sınav mantığının en iyi şekilde öğrenciye aktarıldığı kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılarak verilmektedir.

I ❤️ English Time

Mesleki İngilizce Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz