ULUSLARARASI SINAVLARA HAZIRLIK PROGRAMLARI

İngilizce Sınavlara Hazırlık Kursları

 

Tüm dünyada kabul gören ve İngilizce yeterlilik olarak adlandırılan sınavlar için kurumumuzda verilen eğitimlere katılabilirsiniz. Sadece içeriğe ve stratejilere odaklanan yoğun programlarımız eşliğinde toefl, ıelts gibi sınavlardan istediğiniz puanı alarak çıkabilirsiniz.

Her biri birbirinden önemli olan; toeıcgmat, gre ve sat yeterliliği için daha fazla zaman kaybetmeyin ve sınav hazırlıklarına başlayın. fcecae ve cpe sınavlarında alacağınız belgeler eşliğinde kariyer planınıza emin adımlarla devam edebilirsiniz. 

 

Başarıya Giden En Etkili Yol: İngilizce Bilgisi

Farklı başlangıç tarihleri olan uluslararası dil yeterlilik programlarımız arasından seviyenize en uygun olanını seçerek, mevcut bilgilerinizi pekiştirmeye başlayabilirsiniz.

 

Temel hedefi sınav stratejileri olan ve adaya akademik İngilizce desteği sağlayan toefl kurslarında örnek sorulara ve çözüm metotlarına yönelerek kısa sürede başarı sağlanabilir. Sınav için verilen sürede maksimum başarı elde edebilmek için soru tipleri ve genel İngilizce bilgisi üzerine yoğunlaşan ıelts eğitimlerimiz, kelime dağarcığınızın da gelişmesine katkı sağlar.

 

İşletmelere yönelik İngilizce dil yeterlilik sınavı olan toeıc başarısı için kurslarımızda özellikle okuma ve anlama konularına yönelebilirsiniz. Deneme sınavları ve özel materyaller eşliğinde sürdürülen gmat eğitimleri, özellikle üniversite mezunlarına yöneliktir.

 

Gireceğiniz Sınava Yönelik Eğitim Desteği

Mühendislik ve sosyal bilimler alanında doktora ya da yüksek lisans yapmak isteyenlerin sahip olması gereken dil becerisini ölçen gre sınavı öncesinde yazılı ve online sınavlar için ayrı hazırlıklar yapabilirsiniz. 2 farklı bölümden oluşan sat eğitimleri, ülkemizde öğrenim görmek isteyen yabancı uyruklu öğrenciler için hazırlanır. Elde edilen sonuçlar Amerika’da lisans eğitimi almak için yapılan üniversite başvurularında da kullanılır. 

 

Orta ve üzeri İngilizce bilgisini ölçen fce sınavı Cambridge Üniversitesi tarafından gerçekleştirilir. İngiltere’de hizmet veren pek çok özel kolej ve üniversite için bu sınavda alınan puanla kabul için yeterlidir. İş dünyasının ayrılmaz bir parçası olan cae sınavı, Avrupa dil pasaport seviyelerinde C2’nin karşılığıdır. Okuma, yazma, dilin kullanımı, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşan sınavın hazırlıkları da uygun plan çerçevesinde sürdürülür.

 

Anadili İngilizce olmayan adaylar için düzenlenmiş Cambridge Esol sınavlarının en üst seviyesi olan cpe tüm dünyadaki üniversiteler, kurumsal iş yerleri ve devlet kurumlarınca kabul görür. Her bir sınavın eğitim materyali, kurs süresi, program zamanları ve seviye belirleme tespit sınavları farklı zamanlarda yapılır. 

 

 

TOEFL Hazırlık Programı

TOEFL Hazırlık Programı

IELTS Hazırlık Programı

IELTS Hazırlık Programı

TOEIC Hazırlık Programı

TOEIC Hazırlık Programı

GMAT Hazırlık Programı

GMAT Hazırlık Programı

GRE HazırlıkProgramı

GRE HazırlıkProgramı

FCE Hazırlık Programı

FCE Hazırlık Programı

CAE Hazırlık Programı

CAE Hazırlık Programı

CPE Hazırlık Programı

CPE Hazırlık Programı

SAT Hazırlık Programı

SAT Hazırlık Programı

BULATS Hazırlık Programı

BULATS Hazırlık Programı

BEC-PRELIMINARY Hazırlık Programı

BEC-PRELIMINARY Hazırlık Programı

BEC-VANTAGE Hazırlık Programı

BEC-VANTAGE Hazırlık Programı

BEC-HIGHER Hazırlık programı

BEC-HIGHER Hazırlık programı

English Time Dil Okulları bünyesinde; TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, FCE, CAE, CPE, BEC ve BULATS sınavlarına hazırlanan ve yüksek puan almayı hedefleyen öğrencilere yönelik özel hazırlık programları bulunmaktadır. Bu hazırlık programlarında Genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak, sadece o sınava yönelik eğitimlere odaklanılmaktadır.

 

Eğitimler bu sınavlar konusunda uzman eğitmenlerle birlikte geçmişten günümüze uygulanmış sınavların yakın takibinden gelen tecrübe ile hazırlanan, sınav mantığının en iyi şekilde öğrenciye aktarıldığı kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılarak verilmektedir.

× WhatsApp