Ücretsiz Hizmetler

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading
KİTAPLAR VE DÖKÜMANLAR

English Time ’da okutulan ders kitapları English Time ’ın profesyonel kadrosu tarafından uzun yıllara dayanan deneyimler ve öğrencilerin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, ilginç ve güncel konular seçilerek hazırlanmış veya seçilmiştir. Uluslararası standartlara göre hazırlanan veya seçilen bu kitaplar Amerika ve İngiltere'de eğitim bakanlıklarınca onaylanmış standartlardadır.

HER GÜN KONUŞMA VE AKTİVİTE SINIFI

Haftanın yedi günü düzenlenen aktiviteler ile öğrenciler eğitmenlerle konulu konuşma sınıflarına katılıp, dinleme, konuşma, okuma, yazma becerilerini ekstra bir ücret ödemeden geliştirirler.

ENGLISH TIME HUB VE ONLINE EĞİTİM DESTEK PROGRAMI ( OEDP )

English Time her kur için ana ders sınıflarında verdiği 120 saatlik eğitimi desteklemek amacı ile gerçekleştirdiği eğitsel aktivitelerine ek olarak English Time HUB kapsamında Online Eğitim Destek Programını da ( OEDP ) ücretsiz olarak öğrencilerinin kullanımına sunmaktadır.

BAŞARI GARANTİSİ

English Time öğrencilerine kur sınavlarında başarısız olması durumunda ihtiyacı kadar olan ders saatini hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının %10'u geçmemesi, ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve gecikmiş ödemesinin bulunmaması gerekir.)

GEZİLER VE SOSYAL AKTİVİTLER

Yıl içerisinde geziler ile, şubelerimizdeki öğrenci ve öğretmenler tanışma ve pratik yapma fırsatı bulurlar.

KÜTÜPHANE

Tüm şubelerimizde bütün seviyelere uygun ingilizce hikaye kitapları mevcuttur. Bu kitaplar İngilizce’yi 2. dil olarak öğrenen kişilerin pedagojik ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. Kelime bilginizi artırabilmeniz için seviyenize uygun hikâye kitaplarını istediğiniz zamanlarda yine ücretsiz kitaplığımızdan ödünç alabilirsiniz.

YURTDIŞI DANIŞMANLIK

Amerika, Kanada, İngiltere başta olmak üzere anlaşmalı birçok okulda ister dil eğitimi, ister üniversite eğitimi alabilirsiniz. Sorularınıza tüm cevapları www.abroadtime.com web adresinde bulabilirsiniz.

SİNEMA

Movie Time -Film Aktiviteleri ile orijinal seslendirmeli güncel yabancı filmleri, öğrencilerimiz ister yalnız, ister grup olarak ücretsiz izleyebilirler.

SORU CEVAP SINIFI

Bu sınıflarda pedagojik formasyona sahip rehber ingilizce öğretmenlerimizle aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir, Türkçe'de karşılığı olmayan dil bilgisi konuları üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

BİLGİSAYARLI TOEFL DENEMELERİ

Aktivite odalarında bilgisayarlarda TOEFL denemelerini yine ücretsiz yapabilirsiniz.

SKILLS WORKSHOP

İletişim becerilerini geliştirmek amacı güden öğrencilerimiz için sunulmuş kısa dönemli atölye (workshop) tipi eğitim programlarıdır.

I ❤️ English Time

Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz