Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Yeşilırmak Mah GOP Bulvarı No:68 Kat:5 Merkez / Tokat

TELEFON : 0356 212 52 00

English time Tokat’da İngilizce eğitimi     

 

Yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen dil sınavlarına hazırlanmak için, profesyonel yöntemler ilk aşamada tercih edilmelidir. Dil kategorisinde düzenlenen PTE, SAT, TOEFL, İELTS, YÖKDİL, YKS-DİL, YDT ve diğer dil sınavlarına hazırlık için English time Tokat seçenekleri tercih edilebilir. Soru çözme teknikleri, zamanı en iyi şekilde kullanma, çıkabilecek soruların tespit edilmesi ve deneme sınavı gibi kategorilerde eğitim veriliyor. Bu konuda uzman olan eğitimciler, sınavda yüksek puan almanız için güncel çözüm seçeneklerini bir araya getiriyor.

 

Dil Sınavlarına En İyi Şekilde Hazırlanın

 

Dil sınavında başarılı olmak isteyenler için profesyonel yöntemleri bir araya getiren bu kurslar, yeni programları takip ediyor. Müfredat, kullanılan teknikler, sınav teknikleri, takip edilen kitaplar ve diğer kategorilerde kaliteli ve etkili çözüm seçenekleri tercih ediliyor.

 

Yaz aylarında öğrencilerin dil eğitimini tatil ile birleştirmek için yaz okulları açılmaktadır. Dil yerinde öğrenilir, mantığı ile hareket eden kurs, ülke seçiminde de yardımcı oluyor. Eğitim için ülke tercihi yapmakta zorlananlar için etkili seçenekler masaya yatırılıyor. Ayrıca yurt dışı eğitimi için açılan sınavlara da kolaylıkla hazırlanabilirsiniz

 

Mesleki eğitim, özel İngilizce dersi, temel İngilizce dersi, sınav İngilizcesi ve diğer kategorilerde kısa sürede dil öğrenimi için doğru tercih yapmalısınız. English time Tokat kategorisinde uzman olan eğitimciler, kısa sürede başarı kazanmanızda etkili rol oynayacaktır.

 

Profesyonel İngilizce Kursu Başarının İlk Adımı

 

Birçok kategoride İngilizce, kariyer sahibi olmak isteyenler için ilk önemli konudur. Başarıya giden yolda ilk basamak olan Tokat da İngilizce kursu, dünyanın tercih ettiği insanlığın ortak dili olarak kabul ediliyor. Sonuç vermeyen amatör yöntemler ve ezbere dayalı yöntemler, dil eğitiminde birçok problemi beraberinde getirdi. Yazma, konuşma, soru çözme, hikaye okuma, kelime ezberleme, sözlük kullanma ve diğer kategorilerde pratik çözüm için eğitim kalitesi yüksek kurslar tercih edilmelidir.

 

Dünyanın ortak dili İngilizce, siyasetten spora kadar bütün kategorilerde gerekli dil haline geldi. İş dünyasında Tokat da İngilizce kursu, tercih sıralamasında ilk sıraya çıkmanızı sağlayacaktır. Kısa sürede bu dili konuşmak için profesyonel kurs programına ihtiyaç vardır. Seviyeye uygun açılan sınıflar, seviye tespit sınavı ile belirlenmektedir.

 

Üst seviyede dil eğitimi için Uluslararası dil sertifikasına sahip eğitimcileri bünyesinde barındıran kurs, kariyer sahibi olmanızı sağlıyor. Bütün dünyanın ortak dili olan İngilizce, size bu dili kısa sürede öğretiyor. Mesleki kariyer, eğitim, turizm ve diğer kategorilerde dil eğitimi için etkili yöntemler ilk aşamada tercih edilmelidir.

 

 

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading