İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Acaba İngilizce seviyem ne durumda? Kursa başlarken ne tür bir eğitim tercih etmeliyim? İngilizce’yi ne kadar sürede öğrenebilirim? İngilizce öğrenmek için neler yapmam lazım?” gibi sorularınızın cevabını öğrenmek English Time İngilizce Seviye Tespit Sınavı sadece 10 dakika!

Loading

İngilizce Seviye Tespit Sınavı ile İngilizce Seviyenizi Ölçün

Aşağıda bulunan profesyonel olarak hazırlanmış olan ücretsiz seviye tespit sınavımızı çözerek hem seviyenizi öğrenebilir hem de size uygun eğitim programlarımız, kişiye özel ders çalışma programları ve stratejileri ile ilgili ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

English Time Seviye Tespit Sınavımız çoktan seçmeli sorulardan oluşmakta ve sonucu sizin almanız gereken eğitimi göstermektedir. Sınav sonucunuza göre temel İngilizce Kursu mu yoksa TOEFL, IELTS, YDS, YÖK-DİL gibi sınavlara mı hazırlanmanız gerektiğini çok kısa bir sürede öğrenerek İngilizce öğrenme sürecinize ilk adımı atabilirsiniz.

İngilizce Seviyenizi Ölçün

İngilizce seviye tespit sınavları her yabancı dil kurumunun eğitim öncesi öğrencilere uyguladığı bir sınavdır. İngilizce seviye tespit sınavı ile öğrencinin İngilizce bilgisinin hangi düzeyde olduğu tespit edilir. Amaç en doğru seviyeden öğrencinin eğitime başlamasını sağlamak ve zaman ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olmaktır.

En kaliteli ve en güvenilir dil eğitimleri ile English Time öğrencilere İngilizce dil seviyelerini kendilerinin öğrenebileceği testler sunuyor. Yabancı dil seviyelerinin profesyonel olarak ölçüldüğü bu testlerle sizler de İngilizce bilginizi ölçebilir, hangi aşamadan itibaren dil kursu almanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. İngilizce seviyenizi öğrenin ve bütçenize en uygun İngilizce kursu eğitimlerimize kayıt yaptırarak İngilizce bilginizi geliştirin.