İngilizce Testler

İngilizce Seviye Tespit Sınavları

İngilizce Dil Seviyenizi Biliyor Musunuz?

İngilizce Testler Artık her meslek, İngilizce yeterliliği istemektedir. Sadece meslek olarak düşünülmemeli; hayatın tüm kademelerinde İngilizce bir gereklilik halini almıştır. Bu bağlamda, yabancı dilinizin seviyesini bilmek istediğimizde bunu öğrenmenin en önemli yolu İngilizce seviye tespit sınavları uygulamak olacaktır.

Englishtime olarak sağladığımız İngilizce seviye tespit sınavları ile var olan yabancı dilinizin hangi seviyede olduğunu profesyonel olarak ölçüyoruz. Sınavda sorulacak sorular tamamen seviye ölçmeye yönelik standartta olacaktır. Bu sayede hangi aşamada İngilizce kursu almaya devam edebileceğinizi öğrenebileceksiniz.

Verilecek sınav sonuç bildirgesinde kaç doğru, kaç yanlış yaptığınız ve hangi seviyede olduğunuzu görebilirsiniz. BU sonuca göre verilecek seviyeden itibaren size uygun yabancı dil kurslarına kayıt yaptırabilirsiniz. Her anlama, yabancı dil seviyenizi öğrenmeniz faydalı olacaktır.

ALIŞTIRMALAR İLE PRATİĞİNİZİ ARTTIRIN

Yabancı dil öğrenirken okuma, yazma ve konuşma kategorilerinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Pratik yapmak, yabancı dil öğrenmede değerli unsurlardır. Hangi açıdan pratik yapılırsa, o şekilde gelişim gösterecektir.

Yazma pratiğinin geliştirilebilmesi için İngilizce alıştırmalar ile yetkinliğinizi yükseltebilirsiniz. Konuşma pratikleri ile de yabancı dilinizi akıcı konuma çekebilirsiniz. Kursumuzda öğrencilerimize verilen İngilizce alıştırmalar ile seviyenizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Bu sayede hem öğrendikleriniz unutmayacak hem de kelime haznenizi genişleteceksiniz. Ne kadar kelime öğrenirseniz, o kadar faydalı olacağından, bu alıştırmalara önem vermekteyiz.

Hızlı seviye atlamanız sayesinde iş yaşamınızda o kadar başarılı olacaksınız. İngilizce öğrenme amacınız ne olursa olsun, aynı çatı altında tüm öğrencilerle aynı hedefte ilerleyeceksiniz. Ekip çalışması ile başarıya ulaşacaksınız.

İngilizce seviyenizi arttırmak için İngilizce Kursu sayfamızı ziyaret edebilir ve size en yakın English Time şubesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.