English Time Tekirdağ

Günümüz koşullarına bağlı olarak dil eğitim programları, farklı kategorilerde sunulmaktadır. Eğitim bazında yabancı dil ve ingilizce kursları için özel hazırlık dersleri çeşitli programlara dahil olmaktadır.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Yavuz Mah. Hükümet Cad. Koca Center No:173 Merkez / TEKİRDAĞ  

TELEFON : 0282 261 06 99

Birden fazla eğitim programını içeren kurslar ile ingilizce öğrenimi yapılmaktadır. Tekirdağ ingilizce kursu şubesi hizmet sisteminde de çok fazla program yer almaktadır.

İstenilen eğitim kategorisine başvuru yapılarak, genel ve mesleki alanda gerekli olan ingilizce kursu alınmaktadır. Eğitimleri çerçevesinde her yaş grubu için, her meslek grubu için farklı ingilizce kurs programları bulunmaktadır.

Her alan için eğitim talepleri alınmaktadır. Englishtime Tekirdağ eğitim şubesi alanında başarılı dil eğitmenleri ve müdürleri ile ders programları sunulmaktadır. 18 yaş ve yetişkinlere yönelik hazırlanan kurs programları, eğitimleri ile Tekirdağ şubesinde yabancı dil geliştirilmektedir.

Özel Amaçlı ve Sınavlara Hazırlık Englishtime Tekirdağ Eğitim Sistemi

Sınavlar bazında çok amaçlı eğitim programları kategoriler arasındadır. İngilizce öğrenimini gerekli kılan meslek grupları içinde özel amaçlı kurs eğitimleri sunulmaktadır. Yurt dışı okullarına katılım için sınavlara hazırlık eğitimi verilmektedir.

Tekirdağ eğitim şubesi uluslar arası sınavların beraberinde yurt içi pek çok sınav bazında da hazırlık kursları vermektedir. Englishtime Tekirdağ kurslarına, her kişi talep ettiği program üzerinden katılmaktadır.

Sınavlar ve özel amaçlı eğitim kategorileri çerçevesinde pek kişi katılımını sağlayabilmektedir. Geniş kapsamlı dil eğitim programları ile İngilizce kurslarında ihtiyaç duyulan ders görülmektedir.

Dil Eğitiminde Tekirdağ İngilizce Kursu Dersleri

İngilizce eğitim sisteminde bulunan her kurs programı için seviye tespit sınavları yapılmaktadır. Dil eğitim sistemi çerçevesinde öz ingilizce kelimelerinin kurulmasına yönelik çeşitli ders grupları bulunmaktadır. Tekirdağ ingilizce kursu ile yazma ve cümle kitlerinin öğrenilmesinin yanında pratik okuma – konuşma programları sunulmaktadır.

Eğitim kategorileri ile ingilizce sınavları ve kurslara katılım çizelgeleri düzenlenmektedir. Bu noktada Tekirdağ ingilizce kursu kapsamında çok profesyonel mesleki tabanlı eğimler alınmaktadır.

İngilizce konusunda her türden eğitim kategorisi her kişinin öğrenme becerisi ve seviyesine göre programı içermektedir. İngilizce eğitimi alınılarak, her alanda düzgün ve akıcı iletişim kurulmaktadır.

Englishtime Tekirdağ Dil Eğitimi

Eğitimler genelinde özel ders içerikleri, ulusal alanda ve uluslar arası sınavlar için dil öğretim kategorileri yer almaktadır. Englishtime eğitimleri ile çok yönlü sertifikalar alınmaktadır.

Dil gelişimi için başvurulan her bir eğitim kategorisi ile genel konuşma, ücretsiz eğitim hizmetleri sunulmaktadır. Englishtime Tekirdağ şubesi ile en az 1.5 ay, en çok 4 aya kadar eğitim kategorisi yer almaktadır. Mevcut eğitim programları kapsamında pek çok mezun çıkartan Englishtime ile çok nitelikli başarılar kazanılmaktadır.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading