Tanıtım Filmleri

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Tanıtım Filmlerimiz

Size bir markayı ya da ürünü en iyi anlatan unsur görsel, sözel ya da işitsel olabilir. Englishtime dil okulları olarak yayınladığımız tanıtım filmleri ile tüm duyularınıza hitap ediyoruz. Tanıtım videomuz ile neler yaptığımızı, misyon ve vizyonumuzu siz değerli öğrenci adaylarımıza sunuyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı temsilciliklerimizin yapmış olduğu yatırım ve inovasyonları englishtime tanıtım filmleri kapsamında gözler önüne seriyoruz. Yaptığımız işi severek yapıyor ve daha fazla öğrencimizin bundan faydalanmasını istiyoruz.

Kurumsal anlamda yaptığımız işlerde, şirket personelinin mesleki ve genel İngilizcesini geliştirmeyi hedefliyoruz. Şubelerimizin öğrencileri ile yapılmış olan röportajlarla da firmamızın yaptıklarını ortaya çıkartıyoruz. Şeffaf ve faydalı eğitim modülümüz ile en iyiyi hedefliyoruz ve bu yolda ilerliyoruz.

I ❤️ English Time

Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz