English Time Taksim

İstanbul'un merkezinde yer alan Englishtime Taksim kursları sizlere İngilizceyi öğrenmek için profesyonel çözümler sunuyor. Çağımızın gereklerine uygun eğitim kalitesiyle İngilizceyi hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES :  İstiklal Cad. Örs Turistik İş Merkezi No:151 Beyoğlu / İSTANBUL

TELEFON : 0212 293 97 23

Kurs bünyesinde birçok farklı kategoride eğitimler bulunmaktadır.

Seviye Tespit Sınavıyla İhtiyacınıza Uygun Sınıflar

İngilizce eğitimi öncesi yapılan seviye tespit sınavları çok önemlidir. Bu sınavların niteliği, kursiyerin seviyesini net biçimde belirlemeye yönelik olmalıdır. Doğru ölçme ve değerlendirme sistemlerini taşımalıdır.

Buradan hareketle Englishtime Taksim kurslarında profesyonel bir seviye belirleme tekniği kullanılmaktadır. Dünya standartlarına uygun şekilde hazırlanan sınavlar, İngilizce bilginizi en ince detayına uygun şekilde belirler. Sonrasında ise ihtiyacınıza en uygun sınıfa yerleşmeniz sağlanır. Sınıflarda eğitim veren öğretmenler, en yeni ve modern metotlarla dil öğrenmenize yardımcı olmaktadır.

Kurs Programlarının Zamanları

Modern zamanlarda vakit oldukça değerlidir. Herkesin yoğun olan yaşamları arasında eğitimlere zaman ayırmak çoğunlukla mümkün olmaz. Bunu göz önüne alan Englishtime Taksim kursları birkaç farklı zamanlı kurslar açmaktadır. Bu kurslar sabah saatlerinde, öğleden sonraları olmak üzerine gün içerisine yayılmaktadır. Çalışan kimseler için ise akşam kursları mevcuttur. Bunun dışında hafta sonları da farklı zamanlarda sunulan kurs programlarına katılmanız sağlanır.

Bu farklı kurs programı saatleriyle, dilediğiniz zaman kişisel gelişiminize zaman ayırmanız mümkündür. Katılacağınız kurs programının saatini tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz.

Eğitim Programları

Sizlere Englishtime kalitesiyle sunulan Taksim İngilizce kursu programları birçok farklı başlıkta verilmektedir. Buna göre günlük konuşmada daha akıcı ve net ifadeleri hedefleyenler genel İngilizce kursuna katılabilirler. Bu eğitimler, yabancı uyruklu kimselerle iletişim kurmanıza yardımcıdır. Yurt dışı seyahatlerinde kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Bununla birlikte belli meslek gruplarına yönelik mesleki İngilizce programları bulunmaktadır. Kurumlara özel olarak hazırlanan programlara da katılmak mümkündür. Tüm bunların dışında Taksim İngilizce kursu sizleri yabancı dil sınavlarına da hazırlamaktadır. Alacağınız eğitim ile yabancı dil sınavlarını geçmek, çok kolay olmaktadır. Kurs bünyesinde yetişkinler ve 18 yaş altı olmak üzere çeşitli programlar mevcuttur.

6 Kurdan Oluşan Eğitimler

Englistime avantajlarıyla katılacağınız Taksim İngilizce kursu eğitimleri 6 kurdan oluşmaktadır. Özel İngilizce eğitimlerine katılmak, ilk 4 kurun bilgisine sahip olmayı gerektirmektedir. Yapılan seviye belirleme sınavıyla bu durum tespit edilmektedir. İlk 4 kurun bilgisine sahip olmayan kursiyerler, genel İngilizce eğitimlerinden başlatılmaktadır.

Eğitimlerde öğretmen merkezli ve interaktif bir sistem mevcut bulunmaktadır. Sınıf içi eğitimler, alanında uzman ve anadili İngilizce olan eğitmenler tarafından verilmektedir. Tüm bu avantajlardan yararlanmaya hemen başlamak için Englishtime ile iletişime geçebilirsiniz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading