Skills Workshop Eğitimleri

Kişisel gelişim yahut kariyer planlaması amacı güden bireyler için iş dünyasına yönelik İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek amacıyla sunulmuş kısa dönemli atölye (workshop) tipi eğitim programlarıdır.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

E-Mail İngilizcesi

English For E-Mail

Sunum İngilizcesi

English For Presentations

Toplantı İngilizcesi

English For Meetings

Sosyalleşme Amaçlı İngilizce

English For Socializing

Müzakere İngilizcesi

English For Negotiating

Telefon İngilizcesi

English For Telephoning

Yöneticilerin, akademisyenlerin veya iletişim kanallarını aktif kullanmak zorunda olan çalışanların İngilizce iletişime yönelik ihtiyaç ve hedeflerine cevap vermek amacıyla sunulmuştur.

Skills Workshop Eğitim Programı 6 ayrı modülde bir bütün olarak sunulmaktadır. Her biri 20’şer saatlik bloklar halinde olmak üzere toplam 120 saat’den oluşan workshop programlarımız blok sistemi ile yürütülmekte olup modüller birbirinden bağımsız olarak uygulanır.

Skills Workshop eğitimlerinin zamanları şubelere göre haftalık olarak değişmektedir. Skills Workshop dahilindeki diğer modüller ile birbirini takip eder şekilde ve birbirinden bağımsız olarak planlanan bu programların her modülü 1 hafta ile 2,5 hafta arasında tamamlanmakta ve takip eden hafta diğer modüle geçilmektedir.

Skills Workshop Eğitim Programlarında her modülün sonunda öğrencilerin bilgi seviyelerini kontrol etmek ve eğer varsa eksikliklerini tespit edebilmek için yazılı ve sözlü gerçekleştirecekleri sunum ödevleri atanır. Bireysel ya da grup olarak tamamlayacakları bu sunum bir üst modüle geçebilmeleri için zorunlu değildir. Modüller birbirinden bağımsız bloklar halinde yürütüldüğü için diğer modüllere geçişlerde başarı şartı aranmaz. Bununla birlikte modül sonunda yapılan sunumlarının performansı doğrultusunda eğitsel ihtiyaçları tespit edilen öğrencilere eğitim reçetesi hazırlanarak mümkünse bu eksiklikleri giderilmeye çalışılınır.

Skills Workshop programlarına katılmak isteyen öğrencilerin en az Genel İngilizce 4. kur seviyesinde İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir. Seviyesi 4. kur’dan az olanların, Genel İngilizce Eğitim Programına katılmaları gerekmektedir.

English Time Skills Workshop eğitimlerini alanlarında uzman anadili İngilizce olan yabancı eğitmenlerle vermektedir.

English Time Skills Workshop Eğitim Programına kayıtlı her öğrenci için sınıfta verdiği 120 saatlik eğitimi English Time HUB isimli dil eğitim laboratuvarlarındaki Online Eğitim Destek Programı (OEDP) ve diğer sınıf dışı aktivitelerle (konuşma, dinleme, yazma, gramer, workshop programları, online eğitimler, sinema vs gibi) de desteklemektedir.

I ❤️ English Time

Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz