fbpx

English Time Şirinevler

Günümüzde dünya genelinde en çok konuşulan dil İngilizcedir. Bu dilin öğrenilmesi için profesyonel yöntemler ilk aşamada tercih edilmektedir. Hızlandırılmış Englishtime Şirinevler dil programı, bu dili konuşmakta zorlananlar için özel hazırlanmıştır.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : E-5 Karayolu Toyak İş Merkezi Kat:7 Şirinevler / İSTANBUL

TELEFON : 0212 654 40 04

İnsanlar arası iletişimin ilk konusu dildir. İnsanlar ağızlarından çıkardıkları değişik seslerle iletişim kurmaktadır. Bu sesleri yazıya dökülmesiyle birlikte dil grupları meydana gelmiştir.

Eğitim Dünyası ve Ticaret Dünyası

İş dünyasında, eğitim dünyasında, kurumsal kategoride ve diğer bütün kategorilerde, kariyer sahibi olmanın ilk şartı İngilizce oldu. Bu dili bilenler, her zaman için sektörde aranan kişiler haline geldi. Yurt dışında eğitim görmek isteyenler için bu dil zorunlu hale geldi. Yurt dışı Englishtime Şirinevler İngilizce dil sınavına hazırlanmak için, kursun sınava hazırlık sınıflarına girmeniz yeterlidir. İş dünyası için özel programlar, ticaret dünyasına özel hazırlanmıştır. Mail atma, mail okuma ve online iletişim kurma gibi konularda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Ders Programı Herkese Yönelik

18 yaş altı genel İngilizce konusunda da kurumun dil programı bulunuyor. On sekiz yaş altı dil programı, Milli Eğitim Müfredatına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Englishtime Şirinevler temel İngilizce konularının yanı sıra, gramer konuları da ağırlıktadır. Günlük konuşma diyalogları ve soru çözme teknikleri, ders programı içerisinde yer alan konular içerisinde yer almaktadır.

Turizm dünyasından, uluslararası ticaret dünyasına kadar, İngilizce en önemli dil haline gelmiştir. Turizmde hangi dili öğrenirseniz öğrenin, İngilizceyi bilmek zorundasınız. Dünyanın ortak dilini öğrenen insanlar, dünyaya açılabilir. İş dünyasında da bu kural geçerlidir. İleri seviyede İngilizce, büyük firmalar için en önemli konudur. Bu konuda ihtisas yapmış ve sertifika almış kişiler, kolaylıkla iş bulabilmektedir. Şirinevler İngilizce kursu kategorisinde çözüm odaklı hareket eden firma, iş dünyasında kısa sürede kariyer sahibi olmanızı sağlıyor.

Bütün Seviyeler İçin İngilizce Dersi Veriliyor

Kursa kayıt olmadan önce seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Her kategoride seviye tespit sınavı, öncelikli konu olarak değerlendirilmektedir. Öğrencinin seviyesine uygun sınıflar oluşturularak, eğitimde kalite artırılmaktadır. Sıfır seviyeden en üst seviyeye kadar bütün seviyelerde, Şirinevler İngilizce kursu Milli Eğitim onaylı ders müfredatı uyguluyor. Kurs sonunda kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifika veriliyor.

İngilizceyi hiç konuşamayanlar için de özel sınıflar oluşturulmaktadır. Bu sınıflar, sıfır seviye kategorisinde açılmaktadır. Bu sınıflarda eğitim programını düzenli takip eden birçok öğrenci, kısa sürede İngilizceyi konuşmaya başladı. Şirinevler İngilizce kursu, en alt seviyeden, en üst seviyeye kadar bütün kategorilerde ders programı hazırlamıştır.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading