English Time Silivri

İngilizce ve eğitim hayatın bir çok alanında başarı çizgisini geliştirmek için gereklidir. İş dünyasında başarılı olmak ve sosyal hayatta ingilizce iletişim kurabilmek için özel sistemli programlara katılım yapılmaktadır.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Ali Bey Mah Aziz Sok No:1 Saral Haseski İş Merkezi No:5 Silivri / İSTANBUL  

TELEFON : 0212 727 73 37
0212 727 38 82

Englishtime; eğitim programları, geliştirme ve öğretme sistemi kapsamında yabancı dil kursu veren kurum olmaktadır. Englishtime Silivri şubesinde pek çok eğitim sistemini kapsayan dil öğrenim programları yer almaktadır. Eğitimler kategorisinde birbirinden farklı programlar ve hizmet sunumları mevcuttur.

Dil eğitimi çerçevesinde Silivri ingilizce kursu katılım programları arasında genel ve özel öğretim kategorileri bulunmaktadır. Her kişinin ihtiyaç duyduğu ingilizce programı Englishtime eğitimleri içinde olarak farklı kategoriler de sınıflandırılmaktadır. Bu programlar, her daim öğretme ve geliştirme çerçevesinde hazırlanmaktadır.

Silivri İngilizce Kursu Eğitim Kategorileri

İngilizce öğrenmenin yaşı yoktur. Her kişinin ingilizce seviyesine göre kurs eğitimleri, hizmet ve program kategorileri sunulmaktadır. Silivri içinde ingilizce öğrenmek isteyen her yetişkin ve 18 yaş altı gruplarına uygun eğitimler bulunmaktadır. Silivri ingilizce kursu eğitimlerinde genel seviye tespit sınavları ve testler gerçekleştirilmektedir.

Sertifika alımları, dil geliştirme ve öğretme konusunda ileri düzeyde profesyonel eğitimler bulunmaktadır. En iyi, sertifikalı, yabancı dil referanslı öğretmenler ile Englishtime Silivri eğitim programları düzenlenmektedir.

Profesyonel öğretim görevlileri ile hangi alanda ders ve dil eğitimi alınacağı seviye test programlarıyla belirlenmektedir. Eğitim sisteminde her türden destek ve ders programı yer almaktadır.

Sınavlara Hazırlık için Silivri İngilizce Kursu Eğitimi

18 yaş altı gruplar için, ulusal ve uluslar arası sınavlara hazırlık için eğitim kursları Silivri programlarında yer almaktadır. Okuma, yazma ve konuşma konusunda en başarılı programlar ingilizce kursu çerçevesinde sunulmaktadır. Silivri ingilizce kursu eğitim kategorisinde yer alan sınavlara hazırlık programları ile kapsamlı anlatım yapılmaktadır.

Sınavlarda başarı olmak isteyen her kişi özel eğitimler ile sınavlara hazırlanmaktadır. İngilizce kursu konusunda sınavlara hazırlık sisteminin yanı sıra özel dersler ve ücretsiz hizmetler bulunmaktadır

.

Englishtime Silivri Özel Amaçlı İngilizce Dil Eğitim Sistemi

Birbirinden farklı konularda dil eğitim kategorisi Englishtime programında mevcuttur. Özel amaçlı ingilizce dil eğitim sistemi çerçevesinde meslek ingilizce, konuşma sınıfları ayrı, ayrı kategorilere ayrılmaktadır.

Her eğitim program kategorisine katılım ve ders almak, 1,5 ile 4 aylık kursları içermektedir. Englishtime Silivri merkez şubesinde kurumsal eğitim sistemi ile dil öğrenilmektedir. Englishtime eğitim programları ve eğitim kategorileri ile ihtiyaç duyulan dersler alınıp, çok kaliteli ingilizce konuşulmaktadır. Hızlı öğretme sistemini içeren pek çok eğitim kategorisi içinden alınan derse göre fiyatlar belirlenmektedir.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading