English Time Sefaköy

İnsanlar arasında sağlıklı bir iletişim kurulabilmesi bakımından dil büyük bir önem taşır. Bu bakımdan dünya üzerinden konuşulan ortak bir dil bilgisine sahip olunması önemli bir konudur.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Kartaltepe mah keskin sok no:13 Sefaköy / İstanbul

TELEFON : 0212 580 46 46

Dünya üzerinden ortak olarak kullanılan dil ise İngilizce dilidir. Günümüzde konuşulabilir olmasına en fazla ihtiyaç duyulan dillerin başında gelmektedir. Bu bakımdan İngilizce öğrenilmesi çok mühim bir konu olarak gündemdeki yerini almaktadır.

İngilizce dil bilgisi yalnızca günümüzde değil gelecekte de ciddi bir ihtiyaç olacaktır. Bu nedenle İngilizce öğrenmek demek geleceğe bir adım önde yol almak demektir. Ancak kaliteli düzeyde İngilizce eğitimi veren kurs sayısı oldukça sınırlı durumdadır. Bu bakımdan English Time Sefaköy önemli bir seçenektir.

Kurumsal İngilizce Eğitimin Önemi

İngilizce eğitimi yalnızca günlük konuşma dilinin öğretilmesinden ibaret değildir. Çünkü dil bilgisi kullanım alanına göre farklı bir yapı sergilemektedir. Bu nedenle alacağınız İngilizce dil eğitimini ihtiyacınıza uygun almanız önemlidir. Bun anlamda Sefaköyde de İngilizce kursu eğitimi veren kurs seçiminin doğru yapılması gerekir. Bu noktada eğitim kalitesine güvenebileceğiniz adreslerden biri de English Time Sefaköy kursudur.

Bireylerin Sefaköyde de İngilizce kursu veren bir adres ihtiyacını karşılamaktadır. Özellikle de kurumsal İngilizce eğitimi konusunda tercih yapılabilecek en doğru adreslerden biri English Time Sefaköy. Çünkü English Time İngilizce kursu dil eğitimini bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda en doğru şekilde sunmaktadır.

English Time Sefaköy Nasıl Bir Eğitim Sunuyor?

Eğitimde kaliteyi önceleyen English Time öğrencilerine sınıfta 120 saatlik eğitim vermektedir. Sefaköyde de İngilizce kursu arayışında olanlar için iyi bir seçenek oluşturuyor. Ayrıca vermekte olduğu eğitimleri sınıf dışı aktivetelerle de destekliyor. Bu sayede öğrencilerine kusursuz bir öğrenme ortamı sağlıyor. İngilizce eğitiminde kaliteyi arayanlar için English Time Sefaköy iyi bir seçenek oluşturuyor. English Time ihtiyacınız olan eğitim için Sefaköyde de İngilizce kursu hizmeti sunuyor.

İngilizce sadece bir yabancı dil olma özelliği barındırmaz. İngilizce aynı zamanda Dünya çapında konuşulan evrensel bir dil olma özelliği barındırmaktadır. Dünyanın hangi noktasına giderseniz gidin İngilizce dil bilgisi önemlidir.

İngilizce Eğitimde Doğru Adres

İngilizce eğitim de sunulan olanaklar öğrenmenin kolaylaştırılmasında önemli bir rol oynar. Bu bakımdan eğitim kalitesi kadar sunulan olanakların da önemi büyüktür. Bu noktada yüksek kalitede eğitim anlayışına sahip olan English Time Sefaköy sunduğu aktiviteleriyle önemli bir seçenek oluşturuyor. İngilizce dil bilgisinin öneminin farkında olan bir eğitim anlayışına sahiptir.

Bu anlamda öğrencilerine İngilizceyi en kolay şekilde öğrenmelerini sağlayabilecek olanaklar sağlamaktadır. Çünkü eğitimde yalnızca dil bilgisi eğitimi verilmesi yeterli değildir. Eğitimin istenen başarıya ulaşmasında gerçekleştirilen aktiviteler önemli bir rol üstlenmektedir. Bu noktada English Time İngilizcenin en kolay ve doğru öğrenildiği bir seçenek oluşturmaktadır.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading