fbpx

English Time Şanlıurfa

Dünya ile iletişime geçmek ve kategorisinde kariyer sahibi olmak istiyorsanız, yolunuz İngilizceden geçiyor.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Şair Şevket Mah.119.sok. No:24 Haliliye / Şanlıurfa

TELEFON : 0 414 314 21 21

Bu dili öğrenmek için, profesyonel dil eğitimi veren kurslar tercih edilmelidir. Milli Eğitim kategorisinde verilen dil eğitiminin yetersiz olduğu anlaşıldıktan sonra, dil kursu ile ilgili çözüm seçenekleri ön plana çıkmıştır. Englishtime Şanlıurfa bölgesi için bu eğitimi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Dil Eğitiminde Güncel Çözüm

Genel, on sekiz yaş altı, yurt içi, yurt dışı, uluslararası, iş dünyası ve kurumsal kategorilerde İngilizce dersi veren kurum, 18 yaş altı kategorisinde de etkili seçenekler sunuyor. Dil eğitiminde seviye en önemli konudur. Englishtime Şanlıurfa ekibi, dil eğitiminde, ilk aşamada seviye tespit sınavı gerçekleştiriyor. Seviye tespit sınavıyla, aynı seviyedeki öğrenciler aynı sınıfta eğitim görmektedir. Bu şekilde, verilen eğitimin kalitesi artmaktadır.

Yeni nesil konuşma programları da, bu kategoride tercih edilmektedir. Bu yöntemde, sadece İngilizce konuşulmaktadır. Üç ay gibi kısa bir sürede İngilizceyi konuşmaya başlıyorsunuz. Bu eğitimin amacı, öğrencilerin konuşmasını sağlamaktır. Öğrenciler, ilk haftalar zorlanabilir. Ancak bir kaç hafta adaptasyon probleminin ardından öğrenciler bu dili konuşmaya başlıyor.

İş dünyasında, ‘ileri seviyede İngilizce’ altın bilezik gibidir. İleri seviyede İngilizceyi bilenler, uluslararası firmalarda kolaylıkla iş bulmaktadır. Uluslararası ticarette söz sahibi firmalarda kariyer sahibi olmak için, iş dünyasına özel Şanlıurfa İngilizce kursu programları tercih edilebilir. Bu ders programlarında mail okuma ve mail cevaplama gibi kategoriler de bulunuyor.

Her Seviyede Dil Eğitimi Veriliyor

Öğrenci hayatında İngilizcesiz bir yıl geçmez. Bu rağmen bu dili tam anlamıyla öğrenen kişi sayısı çok azdır. Profesyonel eğitmen ekibi ile, öğrenciyi kısa sürede dil sınavına hazırlayan kurs, sınav müfredatına uygun ders programı hazırlanmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olan kurs programı, kısa sürede dil eğitiminde profesyonel seçenekleri ön plana çıkarmaktadır. Englishtime Şanlıurfa kategorisinde, yurt içinde veya yurt dışında düzenlenen İngilizce sınavlarına hazırlanmak için, profesyonel seçenekleri tercih etmelisiniz.

Kurumsal anlamda da bu dil önemlidir. Personeli için sertifikalı dil eğitimi veren kurumlar için, özel ders programı hazırlanmaktadır. Şanlıurfa İngilizce kursu konusunda çözüm odaklı hareket eden kurs, bütün seviyelerde dil eğitimi verilmektedir.

Gramer, sözlük kullanma, paragraf okuma, hikaye okuma ve konuşma kategorisinde hazırlanan özel müfredat, özel yöntemlerle hazırlanmaktadır. Kısa sürede İngilizce konuşmak için, hızlandırılmış programlar tercih edilmelidir. Bu programda sadece İngilizce konuşan eğitmenler, öğrencileri konuşmaya yönlendirmektedir. Şanlıurfa İngilizce kursu, konuşma, yazma, mail atma ve mail cevaplama gibi konularda, etkili ders programı hazırlamaktadır.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading