English Time Sakarya

Konuşma odaklı olan Englishtime Sakarya eğitimleri mevcut bilgilerin yerinde kullanılmasına yönelik olarak düzenlenir. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde tamamlanan derslerimiz, sosyal aktivitelerle de çeşitlendirilmiştir.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Milli Egemenlik Cad. No: 49 Adapazarı

TELEFON : 0264 277 20 90

Uzman eğitim kadrosuyla yabancı dil öğrenmek isteyenlerin hedeflerine yaklaşmalarına yardımcı olan Sakarya İngilizce kursu sosyal bir çevre edinmek için de son derece yeterli hizmetler sunar. Genel İngilizce dersleri kişisel eksikliklere ve günlük programlara göre ayarlanabilir. Seviye tespit sınavı ile önce eksikler belirlenir ve bunun sonucunda da kişiye özel program karşılıklı mutabakat eşliğinde tamamlanır.

Dil Öğrenmek İstiyorsanız Zaman Kaybetmeyin

Hevesli, istikrarlı ve sabırlı olan herkes yabancı dil öğrenebilir ve mevcut bilgilerini geliştirebilir. Eğitim kurumumuz olan Englishtime Sakarya her zaman adayların yanında yer alır ve onları her şekilde motive eder. Günümüzde akademik gelişimin yanı sıra yabancı dil ihtiyacının önemi de göz ardı edilmemelidir.

Zengin eğitim materyalleri ile desteklenen derslerimiz, öğrenilen bilgilerin gerçek hayatta kullanılmasına yönelik olarak hazırlanır. Kurumumuza gelerek sadece dil açısından gelişmez aynı zamanda kolay ve etkili öğrenme teknikleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurumumuz, dünyanın farklı yerlerinde verilen yabancı dil eğitimleri ve uygulamalar hakkında yeterli bilgiye sahiptir. Siz de Sakarya İngilizce kursu hizmetleriyle ilgi alanlarınıza göre yabancı dil eğitiminizi çeşitlendirebilir ve eğitim aldığınız alanda yoğunlaşabilirsiniz.

Sakarya'nın En İyi İngilizce Kursu Uzman Kadrosu İle Yanınızda

Yabancı dil eğitimine gereken önemi vermek zorundasınız. Bunun için kurs seçimi öncesinde gerekli araştırmayı yapmalısınız. Englishtime Sakarya ile siz de kısa süre içinde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Avrupa’da uygulanan garantili eğitim sistemlerinin geçerli olduğu kurumumuzda;

* Genel İngilizce,

* İş İngilizcesi,

* Online İngilizce ve

* Yurt Dışı eğitim danışmanlığı kategorilerinde güvenilir hizmetler verilir.

Eğitimlerimiz 10 ila 12 kişilik sınıflarda sürdürülmektedir. Düzenlenen sosyal aktiviteler eşliğinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. 0 öğrenme imkanı eşliğinde verilen derslerimiz, farklı yaş gruplarına özel seçeneklerle zenginleştirilmiştir.

Deneyimli Eğitmenler Eşliğinde Yabancı Dil Sınavlarına Hazırlık

Sınav eğitiminde deneyimli ve uluslararası alanda söz sahibi olan Sakarya İngilizce kursu eğitimcilerimiz sayesinde siz de dil becerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Harcadığınız zamana ve döktüğünüz paralara rağmen henüz yabancı dilde kendinizi yeterince ifade edemiyorsanız o zaman tercihlerinizi değiştirmek zorundasınız demektir.

İngilizceyi daha iyi öğrenerek; günlük hayattaki ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabilir, akademik gelişiminizi tamamlayabilir ve profesyonel iş hayatındaki iletişiminizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Türkiye’nin farklı il ve adreslerinde yer alan kurumumuz, eğitim alanında sektöre öncülük yapmaktadır.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading