PROFICIENCY Sınavı

"English Time ile PROFICIENCY Sınavı Kazan!"
Kazanma Garantisi İle İstediğin Skora Ulaş...

Ücretsiz PROFICIENCY

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Proficiency Sınavı English Time

Proficiency sınavı üniversiteler tarafından düzenlenen, öğrencilerin hazırlık sınıfı okumadan kendi bölümlerine geçmelerini sağlayan bir sınavdır. Üniversitelerin proficiency sınavı yabancı diller yüksek okulu tarafından hazırlanmakta ve hazırlık sınıflarında verilen eğitim içeriğine göre farklılık göstermektedir.

Sınavdan alınması gereken minimum puan üniversitelerin senatoları tarafından belirlenmektedir, o yüzden kesin bir geçme notu bulunmamaktadır.

Bazı üniversitelerin proficiency sınavları çoktan seçmeli dil bilgisi ve okuma bölümlerinden oluşurken, bazı üniversitelerde bu sınav dineme, konuşma, okuma ve yazma olmak üzere 4 bölümden oluşmaktadır.

Proficiency sınavından geçer puan alabilmek için, öğrencilerin B2-C1 seviyelerinde olmaları gerekmektedir.

English Time bünyesinde verilen proficiency hazırlık eğitim programları genel olarak özel ders şeklinde verilmekte olup, öğrencimizin eksikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir. Programa başlamadan önce öğrenciye seviye tespit sınavı uygulanarak geliştirilmesi amaçlanan beceriler üzerine bir eğitim planlaması yapılır. Ders saatleri öğrencimize ve eğitmenimize uyan saatlerde planlanarak tüm beceriler öğrenciye kazandırılır.

Eğitim boyunca öğrencimize sağlanan her türlü materyal (kitap, CD, online-eğitim, çalışma kitapçıkları, vs.) ücretsiz olarak sağlanır ve öğrencimizin gireceği sınavın simülasyonu 3 defa uygulanır. Bu uygulanan demo sınavlar sayesinde öğrencideki gelişim gözlemlenerek eğer gerekiyorsa programın işleyişi tekrar gözden geçirilerek düzenlenir.

 

 

I ❤️ English Time

PROFICIENCY Kursu Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz