PROFICIENCY Sınav Tarihleri

"English Time ile PROFICIENCY Sınavı Kazan!"
Kazanma Garantisi İle İstediğin Skora Ulaş...

Ücretsiz PROFICIENCY

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Proficiency Sınav Tarihleri

Proficiency sınav tarihleri üniversite tarafından belirlenen tarihlerde, üniversitelerin yabancı diller yüksek okulu binalarında gerçekleştirilir. Genellikle eğitim öğretim dönemi başlamadan 1 hafta önce gerçekleştirilirler ve sonuçlarının açıklanması 3-4 gün sürer.

Yine bazı üniversitelerde bu sınavlar birden fazla kez yapılabilir. İlki dönem başlamadan, ikincisi ara dönemde, üçüncüsü yıl sonunda ve dördüncüsü yaz döneminde yapılabilir. Fakat genel olarak çoğu üniversite, birincisi dönem başlamadan diğeri yıl sonunda olmak üzere iki kez proficiency sınavı uygulamaktadır.

Proficiency sınavlarının tarihleri üniversitelerin akademik takvimlerinde dönem başlamadan belirtilir. Üniversitelerin proficiency sınavlarına denk olan sınavlar da yine yabancı dille yüksek okulları tarafından paylaşılır. TOEFL, IELTS ve YDS başta olmak üzere, bütün üniversitelerde farklı ulusal ve uluslararası sınavların puan denkliği bulunmaktadır.

 

 

I ❤️ English Time

PROFICIENCY Kursu Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz