English Time Pendik

İngilizce öğrenmek, dil dünyasının en önemli konusu haline geldi. Sanat, edebiyat, spor, siyaset, bilim ve din konularında kariyer yapmak isteyenler, İngilizceyi ileri seviyede öğrenmesi gerekiyor.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Doğu Mahallesi Namık Kemal Cad. No:39 Pendik  / İSTANBUL

TELEFON : 0216 511 11 14

Eğitim sisteminden, iş dünyasına kadar bütün kategorilerde profesyonel Englishtime Pendik dil eğitimi verilmektedir.

Profesyonel Dil Programı

İngilizce konusunda pratik yöntemleri gündeme getiren kurs, genel, özel amaçlı, sınav, 18 yaş altı ve kurumsal kategoride ders vermektedir. İş dünyasında kariyer sahibi olmak için, iş dünyasına özel sınıflar, seviyeye göre oluşturulmaktadır. Dil kursuna kayıt işlemlerinde, öğrencinin seviyesi ilk aşamada belirlenmektedir. Gramer, sözlük kullanımı, paragraf okuma, yazma ve konuşma gibi kategorilerde eğitim veren kurum, kısa sürede konuşma seçenekleri sunuyor.

Sınava hazırlanan öğrenciler ve doktora yapan akademisyenler, Englishtime Pendik bölgesinde bu dili öğrenmek isteyenler için güncel çözüm seçenekleri sunuyor. Yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen sınavlar için yeterli düzeyde İngilizce bilmek gerekiyor. Üniversite sınavlarının yanı sıra ilköğretim ve lise seviyesindeki sınavlar için de özel sınıflar oluşturulmuş.

Her Seviye İçin Dil Eğitimi

Öğrenim hayatınız boyunca İngilizce dersi gördüğünüz halde, hala bu dili konuşamıyorsanız, işi uzmanına bırakmalısınız. Englishtime Pendik kategorisinde, kısa sürede bu dilin mantığı öğretiliyor. Günlük konuşma dilinin yanı sıra güncel yöntemler de bu kategoride değerlendirilmektedir. Bu dili öğrenmek isteyenler genellikle teoride yarım bırakıyor. Dil bilgisi konuları içerisinde kaybolan birçok öğrenci, pratik konuşma derslerine geçmeden pes ediyor.

Yeni nesil dil eğitiminde duyarak ve karşılıklı konuşarak öğrenme esas alınmaktadır. Bu yöntem bebeklerin dil öğrenme yetisi ile birebir uyumlu bir yöntemdir. Pendik İngilizce kursu, bu aşamada, kısa sürede dil eğitimini pratik bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu derslerde Türkçe konuşulmuyor. İlk derslerde öğrenci biraz zorlansa da ileriki aşamalarda yavaş yavaş adapte oluyor. Birkaç hafta sonra öğrenci sohbet edecek duruma gelmektedir. Pendik İngilizce kursu ekibi, gerekli dil sertifika seçeneklerine sahip profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Telafi Eğitimi ve İleri Seviye Eğitimi

Kurs hayatında ders kaçırmak, normal bir durumdur. Ancak bu dersin telafi edilmesi gerekir. Pendik İngilizce kursu ders müfredatında, telafi eğitimi de bulunmaktadır. Online seçenekler, telafi eğitimi pratik hale getirmektedir. Gördüğünüz dersi tekrar dinlemek için online seçenekleri tercih etmeniz yeterlidir.

İleri seviyedeki sınıflarda, öğrenciler ve öğretmenler, siyaset ve ekonomi konusunda rahatlıkla sohbet edebilmektedir. Bu sınıflarda, İngilizcenin akademik seviyesi görülmektedir. Bu seviyede gramer dersleri bitmektedir. İleri seviye dil eğitiminde, günlük yaşantıda kullanılmayan kalıplar ve kelimeler öğrenilmektedir.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading