Online Katalog

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Gerek daha fazla kişiye ulaşmak gerekse doğayı koruma amaçlı olarak online katalog dağıtımı konusuna hassas yaklaşmakta olan English Time dil okulları, bu katalog içinde tüm bilgilerini paylaşmaktadır.

Onlıne katalog içerisinde, eğitim sistemimiz, eğitimlerimizden kareler, testler, şubelerimiz, hatıralar/bloglar, eğitim türlerimiz, ingilizce kursu, mesleğe göre dil eğitimi, iletişim bilgileri ve aktiviteler gibi önemli bölümler üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yenilikler ve fırsatlarımızdan anında yararlanmak ve bilgi sahibi olmak için e-bülten aboneliğinizi yapabilirsiniz. Online kataloğumuzun Türkçe ve İngilizce indirebilir, istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Bizimle çalışan ya da eğitim alan profesyonellerden yorumları kontrol edebilir, okullarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ücretsiz bilgi hattımızdan destek alabilirsiniz. Bizimle çalışmak isterseniz, başvuru formumuzu doldurarak iletebilirsiniz.

English Time Türkçe Katalog

İndirmek için tıklayın

English Time İngilizce Katalog

İndirmek için tıklayın

I ❤️ English Time

Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz