1200x443 2

23 yıllık tecrübesiyle English Time Dil Okulları her yerde.

Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden English Time Online sayesinde İngilizce konuşun.

Ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz ile öğrenci merkezli interaktif canlı derslerimizle her ay 1 seviye bitireceksiniz.

Andrew
Amy
greatamuzie
Ray
Noah
Jenny

Genel İngilizce

Alanında uzman program geliştirme uzmanlarımız sayesinde düzenlenen eğitim programlarımız sayesinde, öğrencilerimiz derslerde interaktif bir şekilde konuşarak ve eğitmenle etkileşimde bulunarak İngilizce öğrenme süreçlerini devam ettirmektedirler.

Öğrencilerimiz adreslerine ücretsiz olarak göndereceğimiz eğitim materyallerimiz ile derslerde işlenen konuları takip edebilmekte ve işlenen derslerin tekrarını eğitimleri bitene kadar sınırsız bir şekilde izleyebilmektedirler.

asian-banking-
ozelders

Özel Ders

Öğrencilerimiz kendilerinin seçtiği gün ve saatlerde, öğrenciye özel oluşturulan 1’e1 eğitimlerimiz ile öğrencilerimizin talep ettiği alanda eğitimler devam etmektedir. Özel derslerimiz öğrencilerimizin isteğine göre alanında uzman Türk eğitmen veya ana dili İngilizce olan eğitmenlerle verilmektedir.

YDS

Maksimum 12 kişiden oluşan online sanal sınıflarımızda, öğrencilerimiz alanında uzman YDS eğitmenlerimiz ve 5 hafta süren eğitimlerimizle YDS sınavına hazır hale gelmektedirler.

Öğrencilerimiz, adreslerine ücretsiz olarak göndereceğimiz 3 kitap ve 5 deneme sınavından oluşan zengin YDS setimizle dersleri takip edebilmekte ve ders dışında da pratik yapabilmektedirler. Gönderilen YDS denemelerinin haricinde öğrencilerimize 5 adet online e-YDS simülasyonuna erişim olanağı sağlanmaktadır. İşlenen derslerin tekrarını eğitimleri bitene kadar sınırsız bir şekilde izleyebilmektedirler.

yds-1
exam-1

IELTS

Maksimum 12 kişiden oluşan online sanal sınıflarımızda, öğrencilerimiz alanında uzman, ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz ve 5 hafta süren eğitimlerimizle IELTS sınavına hazır hale gelmektedirler.

Öğrencilerimiz, adreslerine gönderilecek olan IELTS eğitim materyalleri sayesinde hem dersleri materyalleri üzerinden takip edebilmekte hem de ders dışında pratik yapma imkanı bulmaktadırlar. İşlenen derslerin tekrarını eğitimleri bitene kadar sınırsız bir şekilde izleyebilmektedirler.

TOEFL

Maksimum 12 kişiden oluşan online sanal sınıflarımızda, öğrencilerimiz alanında uzman, ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz ve 5 hafta süren eğitimlerimizle TOEFL sınavına hazır hale gelmektedirler.

Öğrencilerimiz, adreslerine gönderilecek olan TOEFL eğitim materyalleri sayesinde hem dersleri materyalleri üzerinden takip edebilmekte hem de ders dışında pratik yapma imkanı bulmaktadırlar. İşlenen derslerin tekrarını eğitimleri bitene kadar sınırsız bir şekilde izleyebilmektedirler.

toefl-1
chat-1

SPEAKING (1to1)

Konuşma becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz, kendilerinin seçtiği gün ve saatlerde ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizle konuşma becerilerini pratik yapabilmektedirler. Eğitmenimiz konuşma esnasında öğrenciye konuyla ilgili belli başlı kelimeleri öğretmekte ve konuşma stratejileri hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Konuşmanın sonunda, öğrencinin konuşma performansına feedback vererek, öğrencinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz bu dersleri tekrar izleyerek, kendi performanslarını gözlemleyebilmektedirler.

ÖMÜR BOYU ÖĞRENCİLİK HAKKI

English Time Online eğitimlerine katılan tüm öğrencilerimiz, English Time Dil Okulları şubeleri tarafından sunulan konuşma, kelime ve gramer aktivitelerine ömür boyu katılım hakkı elde ederler. Bu sayede öğrencilerimiz İngilizcelerini geliştirme imkanına sahip olurlar.

SERTİFİKA

Eğitimlerimizin sonunda, her öğrencimiz English Time Online sertifikasına sahip olurlar. Bu sertifika Avrupa Dil Konseyi’nin belirlediği kriterler doğrultusunda düzenlenip, genel müdürlük ve eğitim departmanı tarafından onaylı ve akredite olarak öğrencimizin adresine gönderilir.

ONLİNE EĞİTİMLER

Loading