fbpx
 

MESLEKİ İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ

Her Mesleğe Özel İngilizce

Hangi mesleği yapıyorsak, buna uygun gereksinimlere hakim olmamız zorunludur. Meslek sahibi olabilmek için ihtiyacımız olan eğitimlerin de alınmış olması şartı aranmaktadır. İş verenler özellikle yabancı dil konusunda dikkat etmektedir.

Yapılacak iş kapsamında, mesleki İngilizce gereği bulunabilir. Bu durumda acilen bir kurs alınması ve teorik / pratik dil kazanımları yapılmalıdır. İngilizce, temel olarak bazı kurallara sahiptir. Bu temel kavramlar alındıktan sonra, mesleğe göre farklı terimler ve konuşma kuralları sahibi olunması gerekir.

Deyimler ve bazı meslek terimleri farklı yapıda olabilmektedir. Uygun biçimde bir eğitim ile bu eksiklikler kolayca giderilebilmektedir. Mesleğinize göre İngilizce seviyesi seçimi yine kurs tarafından sizin için özel yapılacaktır. Seviyenize göre uygun bir plan sunularak, eğitimler kısa sürede başlatılacaktır.

 

 

 

GENEL İŞ İNGİLİZCESİ

BUSINESS ENGLISH 1-2-3

TURİZM İNGİLİZCESİ

TOURISM ENGLISH 1-2

HUKUK İNGİLİZCESİ

LEGAL ENGLISH

PETROL VE GAZ ENDÜSTRİSİ İNGİLİZCESİ

OIL AND GAS

TİCARET İNGİLİZCESİ

COMMERCE

FİNANS İNGİLİZCESİ

FINANCE

HEMŞİRELİK     İNGİLİZCESİ

NURSING

TIP İNGİLİZCESİ

MEDICINE

TEKNOLOJİ İNGİLİZCESİ

TECHNOLOGY

OTEL VE RESTORAN İNGİLİZCESİ

HOTEL AND CATERING INDUSTRY 

SATIŞ VE SATIN ALMA İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR SALES AND PURCHASING

İNSAN KAYNAKLARI İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR HUMAN RESOURCES

TANITIM VE PAZARLAMA İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR MARKETING AND ADVERTISING

MÜŞTERİ HİZMETLERİ İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR CUSTOMER CARE

MODA SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR FASHION AND INDUSTRY

KABİN PERSONELİ İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR CABIN CREW

TELEKOM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR TELECOMS AND INFORMATION TECHNOLOGY

LOJİSTİK   İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR LOGISTICS

ECZACILIK İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR PHARMACEUTICAL

HAVACILIK İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR AVIATION

ENERJİ ENDÜSTRİSİ İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR ENERGY INDUSTRY

OTOMOBİL ENDÜSTRİSİ İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR THE AUTOMOBILE INDUSTRY

MÜHENDİSLİK İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR ENGINEERING

FUTBOL  İNGİLİZCESİ

ENGLISH FOR FOOTBALL

Mesleki İngilizce Eğitim Programları (English for Careers) iş alanlarına göre mesleki dil eğitimi almak isteyen bireylere ya da kurumlara uyarlanmış programlardır. Günümüz iş dünyasında sektörel jargonu öğrenebilmek ve modern iş dünyasının yenilenen ihtiyaçlarına yanıt verebilecek seviyede güçlü iletişim kurabilmek reel sektörler başta olmak üzere her alanda gereklidir.

 

Bununla birlikte iş dünyasının her geçen gün daha da güçleşen koşulları çalışanlar arasındaki rekabeti de arttırmakta bu da bireyleri uzun süreler çalışmaya zorlamaktadır. Böylesi zaman ve enerji kısıtlılığındaki bireyler, kişisel gelişimlerine yeterli zamanı ayıramamaktadırlar.

 

Mesleki İngilizce Eğitim Programları ile herhangi bir uzmanlık ya da sektör spesifik dil eğitimi almak isteyen bireylere ya da kurumlara seçtikleri alanlara yönelik İngilizce eğitimi sunulmaktadır. Mesleki İngilizce Eğitim Programları ile bireylere ya da kurumlara meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilir.

 

Mesleki İngilizce Eğitim Programlarında Genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak, sadece mesleklere yönelik İngilizce eğitimlerine odaklanılmaktadır. Mesleki İngilizce Eğitim Programlarına katılmak isteyen öğrencilerin English Time 6 kurluk eğitim sistemine göre en az 4. kur seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir. Seviyesi 4. kur’dan az olanların, Genel İngilizce Eğitim Programlarına katılmaları gerekmektedir.

 

Sınıflar ayrıntılı bir seviye tespit sınavı sonucunda aynı seviyedeki öğrencilerden oluşturulur.

 

Mesleki İngilizce Eğitim Programlarının modül sayısı program içeriğine bağlı olarak değişmektedir. Bir modül süresi 30 ile 90 ders saati arasında değişmektedir.

 

English Time Mesleki İngilizce Eğitim Programlarında pedagojik ve verimli olmadığından dolayı haftada 6 saatin altında program uygulamaz.

 

English Time, Mesleki İngilizce Eğitim Programlarında her modül için sınıfta verdiği eğitimi Skills Workshop dahilinde sunulan workshop programları ve online eğitim paketleri ile de desteklemektedir.

 

Mesleki İngilizce Eğitim Programları aşağıdaki alanlarda ve modüllerde düzenlenmektedir.

× WhatsApp