Medyada Biz

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Englishtime Dil Okulları ve Medya
İngilizce evrensel bir dildir. İngilizce eğitim artık pek çok eğitim kurumunda verilmektedir. İngilizce dilini geliştirmek için 1997 yılında kurulan English Time dil okulu en çok tercih edilen yabancı dil okulu olarak bilinir.

Eğitim kalitemizi ve hakkımızda çıkan haberleri medyada gazete ve internet ortamında bulabilirsiniz. Englishtime dil okulları 22 yıldır hizmet vermekte ve başarıları ile adını yazılı ve görsel medyada sıkça duyurmaktadır. Çeşitli dergilerde başarılarımız tanıtılmaktadır.

Web sitemizde internet en etkili şekilde kullanılıp dil okulumuzun tanıtımını da yapmaktayız. Radyo ilanları ile dil okullarımız tanıtılmakta ve öğrenci sayımız her gün artmaktadır. Televizyonda çeşitli kanallarda dil okullarımız ile ilgili haberler yayınlanmaktadır. 200 bin mezunu bulunan eğitim kurumlarımızın halen eğitim gören 26 bin öğrencisi mevcuttur.

1 tv

Televizyon

medyadabiz

Gazete

3 radyo

Radyo

4 dergi

Dergi

5 internet

İnternet

I ❤️ English Time

Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz