English Time Mecidiyeköy

İngilizce öğrenmek, bulunduğumuz zamanın bir zorunluluğudur. Sizlere sunulan Englishtime Mecidiyeköy kursları aracılığıyla İngilizceyi kısa zamanda öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Büyükdere Cad. No:55 Mecidiyeköy / İSTANBUL

TELEFON : 0212 267 40 40
TELEFON : 0212 267 00 90

Çok yönlü olarak sunulan eğitim programları, farklı ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Mecidiyeköy bölgesi için verilen kurslarda, farklı yaş grupları ve seviyelere yönelik bir bir eğitim mevcuttur.

Modern ve Yenilikçi Eğitim Sistemi

Englishtime farkıyla verilen Mecidiyeköy İngilizce kursu tamamen modern ve yenilikçi bir anlayışa sahiptir. İngilizceyi kolay öğrenmek, doğru metotların kullanılmasına bağlıdır. Kurs merkezinde eğitim sunan eğitmenler, ana dili İngilizce olan profesyonellerdir. Eğitimler 6 kurluk olarak gerçekleşmektedir.

Eğitimlerin temelinde Communicative Approach olarak tanımlanan iletişimsel model uygulanmaktadır. Bu modelde öğretmen ve öğrenciler arasında pratik yapmaya ve ifadeye dayalı bir yöntem uygulanmaktadır.

İhtiyaçları Hedef Alan Eğitimler

İngilizce, her dilde olduğu gibi farklı alanlara sahiptir. Günlük konuşma İngilizcesi ve çeşitli iş alanlarında kullanılan jargon aynı değildir. Bunun yanı sıra akademik eğitimlerinde de daha farklı sözcüklere hakim olmak istenir. Sizlere Englishtime Mecidiyeköy avantajlarıyla sunulan kurslar, tüm bu farklılıklara göre şekillenmektedir.

Kurs bünyesinde Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, çeşitli dil sınavlarına hazırlığı içeren eğitimler mevcuttur. Bununla birlikte kurumlara özel olarak sunulan İngilizce eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler, genel İngilizce olarak da sağlanabilir. Kurslara kayıtta, bireyin ihtiyaçlarına yönelik bir seçim yapılmaktadır. Bu avantajlara hemen Englishtime Mecidiyeköy ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

CEFR Uyumlu Eğitim Anlayışı

İngilizce günümüzde evrensel bir dil olarak kabul görmektedir. Artık dünyanın tüm ülkelerinde uluslararası iletişim dili olarak adlandırılmaktadır. Buradan yola çıkılarak, konu hakkında alınan eğitimlerin de belli standartları bulunmaktadır. Englishtime Mecidiyeköy İngilizce kursu ile alacağınız eğitimler CEFR standartlarına uygundur. CEFR, çağımızda Avrupa dil yeterlilik standartları olarak kabul edilmiş bir kavramdır. Yani alacağınız eğitimin, dünyanın birçok bölgesinde geçerliliği bulunmaktadır.

Farklı Programlar ve Seviyelerle Doğru Eğitim

Englishtime farkıyla sunulan Mecidiyeköy İngilizce kursu çeşitli yaş gruplarına hitap etmektedir. Kurs bünyesinde yetişkinler için sunulan kurslar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 18 yaş altındaki bireyler için de programlar mevcuttur. 18 yaş altı bireylere sunulan eğitimler, onların yaş ve anlama seviyeleri gözetilerek sunulmaktadır. Bu derslere giren eğitmenler pedagoji eğitimine sahiptir.

Kurslar, sizin İngilizce seviyenize uygun şekilde sunulmaktadır. Bunu sağlamak adına kurs öncesinde bir İngilizce seviye tespit sınavına tabi tutulursunuz. Böylelikle sizin için en verimli olacak sınıfa yerleşmeniz sağlanır.

Mecidiyeköy binasında verilen eğitimler, farklı saatleri içermektedir. Sabah, öğleden sonra, akşam ve haftasonu kursları bulunmaktadır. Daha detaylı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading