English Time Maltepe

İngilizce kurs sayısı her geçen gün artmakta ve insanlar hangi kursa gitmesi gerektiğine karar verememektedir. İstanbul'un birçok yerinde şubemiz bulunmakla birlikte en iyi İngilizce eğitimi vermeyi vaat etmekteyizdir.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Feyzullah Mah. Atatürk Cad. No:31/A Maltepe / İSTANBUL 

TELEFON : 0216 383 51 73

Kursumuzda bulunan eğitmenlerimiz uzun zamandır bizimle birlikte çalışmakta olup sertifikalı ve işinin ehli kişilerdir. Nitelikli ve eğitimli eğitmenlere sahip olan Englishtime Maltepe sistemli bir şekilde çalışmaktadır.

Englishtime Maltepe Eğitim Programları

İngilizce öğrenmek zaman alan bir iştir ve Englishtime Maltepe istikrarlı bir eğitim programı ile dikkat çekici eğitim sağlamaktadır. Kursiyerler ile birlikte belirlenen ders saatleri sabit olmakta ve herhangi bir değişikliğe uğramamaktadır. Eğitim kadromuz, kursiyerler ile yakın ve sıcak ilişkiler kurmakta, her konuda desteklerini esirgememektedir.

Kursiyerlere vaat edilen potansiyel vaatlerin hepsinin gerçekleşmesi mümkündür. Fiyat-fayda dengesi gözetilmesinden dolayı, kursiyerlerin bütçelerini aşmayacak bir fiyat sunulmaya çalışılmaktadır. En kısa sürede en iyi eğitimi vaat eden Englishtime Maltepe kursiyerleri seviyelerine uygun sınıflara yerleştirmektedir. Kurs boyunca dersin işleneceği kitaplar, kursiyerlere ücretsiz bir şekilde dağıtılmaktadır. Eğitmenlerin kursiyerlere yüksek anlamda İngilizce bilgisi verebilmesi için materyaller geniş tutulmaktadır.

Englishtime Maltepe Tecrübeli Eğitmenler

Genel tekrar yapılmakta ve eğitmenler tarafından öğrencilere ödevler verilmektedir. Ödevlerin yapılması ve genel tekrarlar, kursiyerlerin İngilizce bilgisine olumlu anlamda etki etmektedir. Gerçekten İngilizce öğreten tecrübeli eğitmenler, kursiyerlerin sürekli katılımını sağlamaktadır. İngilizce'yi çok iyi bildiği gibi karşısındaki kişiye de çok iyi anlatan Maltepe İngilizce kursu eğitmenleri, eğlenceli bir şekilde ders anlatmaktadır.

Geleneksel sistemlerden farklı olan Maltepe İngilizce kursu modası geçmiş eğitim metotlarını kesinlikle tercih etmemektedir. Kendisini kanıtlamış ve bu zamana kadar birçok kişiye İngilizce öğretmiş olan kursumuz, günümüz ihtiyaçlarına uyum sağlayan metotları kullanmaktadır. Eğitmenlerimiz karşısında İngilizce konuşan kursiyerlerin, kelimeyi yanlış söyleme gibi bir dertleri asla olmamaktadır.

Englishtime Maltepe Konuşma Odaklı Eğitim

Sınıf ortamı ses, projeksiyon ve bilgisayar sistemleri ile donanımlı ve zengin hale getirilmektedir. Konular görerek, işiterek ve pratik yaparak öğretilmekte olup daha kolay bir öğrenim sağlanmaktadır. İlgili alan mezunu ve anadili İngilizce olan eğitmenlerimiz, Maltepe İngilizce kursu kalitesini artırmaktadır.

Kursiyerlerin İngilizce bilgisine göre alacakları kur sayısında artış veya eksilme görülebilmektedir. Dil öğrenmek için çabalayan kursiyerler, eğitmenlerimiz ile kolayca iletişime geçebilmektedir. Kursiyerleden talep edilen ücret, kur sayısına göre değişmekte olup net bir rakam vermek mümkün değildir. İngilizce konuşmak ile ilgili beklentileri olan kursiyerler, işin ücret kısmına takılmamalı ve alacakları eğitimin kalitesinden emin olmalıdır. Yetişkinlerle birlikte çocuklara da eğitim verilmekte olup çocukların güvenliği için gereken önlemler alınmaktadır.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading