fbpx

Kurumsal Olarak İngilizce Eğitim alan SunucuYeri Ailesi

İgilizce’nin artık bir dünya dili olduğunu ve bilimden seyahate kadar hayatın nerdeyse her alanda karşımıza çıktığı gerçeğini hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla yaş, meşguliyet ya da meslek dalı fark etmeden, dünyaya açık olmak ve teknolojiyi daha yakından takip edebilmek için İngilizce öğrenmek, günümüz koşullarında bir şart olmuş durumdadır.

Çağın gereklerini yerine getirip sektörde bir ayrıcalık yaratmak için, English Time olarak kurumsal eğitimlerimizden faydalanan sunucuyeri.com ailesine teşekkür ederiz. Sunucu Yeri Hosting Konusuna hzimet veren kurumsal bir firma olup uzun zamandır bu sektörde lider konumdadır.

İngilizce eğitim için bizi tercih etmelerinin en büyük sebebini kendileriyle görüştüğümüzde, Türkiye’nin ulusal ve uluslararası düzeyde kabul gören ve çeşitli alanlarda birçok ilki gerçekleştirerek ödüller alan ingilizce Dil Okulu olma özelliğine sahip olduğumuzu söylediler.

hosting

Mesleklerine göre İngilizce seviyeleri belirlendikten sonra kişiye özel planlar sunarak eğitimlerini almışlardır. Eğitim sonucunda günümüz iş dünyasında sektörel jargonu öğrenebilmiş ve modern iş dünyasının yenilenen ihtiyaçlarına yanıt verebilecek seviyede güçlü iletişim kurabilecek seviyeye gelmişlerdir.

Sunucuyeri Şirketi’ni de kısaca tanıtmak gerekirse bilgisayar kullanıcısının ihtiyaç duyduğu verilere online olarak, internet ortamında erişebilmesini sağlayan ve bu verileri kişilerin kullanımına sunan bilgisayar sistemlerinde yapılacak tüm hosting , domain. mail ve SSL hizmetlerini sunar. Tamamen yerli uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanlarıyla veri-bilgi akışını kesintisiz, istikrarlı, yüksek performanslı ve güvenli bir şekilde yerine getirir.

 2009 yılından beri servis vermeye başlayan Sunucuyeri, sektörü yakından takip edip, müşteri için ihtiyaç olabilecek yenilikleri en hızlı şekilde uygulayarak teslim etmeyi amaçlar. Ayrıca müşterilerin teknolojik değişikliklere zaman harcamadan sadece kendi işlerine yoğunlaşmaları için destekler sunar.

English Time Dil Okulları 2019-2020 eğitim yılı itibariyle toplam 41 merkezi noktadaki şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Mesleki İngilizce Eğitim Programlarıile herhangi bir uzmanlık ya da sektör spesifik dil eğitimi almak isteyen bireylere ya da kurumlara seçtikleri alanlara yönelik İngilizce eğitimi sunulmaktadır. Mesleki İngilizce Eğitim Programları ile bireylere ya da kurumlara meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilir.

Bununla birlikte iş dünyasının her geçen gün daha da güçleşen koşulları çalışanlar arasındaki rekabeti de arttırmakta bu da bireyleri uzun süreler çalışmaya zorlamaktadır. Böylesi zaman ve enerji kısıtlılığındaki bireyler, kişisel gelişimlerine yeterli zamanı ayıramamaktadırlar.

Hafta içi veya hafta sonu esnek seanslarımız ile alanında uzman ana dili İngilizce olan eğitmenlerimiz her zaman yanınızdadır. Çalışma saatleri anlık değişebilen, daha yoğun çalışan öğrencilerimize özel, kişiye özel planlanan bireysel eğitimlerimiz ile hızlı ve etkili bir şekilde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Hem workshop programları hem de online eğitimler ile de eğitiminizi destekleyip öğrenmenizi kolaylaştırabilirsiniz.

Sizler de kurumsal olarak İngilizce öğrenmek isterseniz en yakın şubemize gelebilirsiniz.

Yorum yapın