Kurumsal Eğitimler

Uluslararası alanda iş ilişkileri kurmak, büyümek ve globalleşmek için, dünyanın ticaret dilini öğrenmelisiniz.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Kurumsal Eğitim Talebi

Kurumsal Eğitim Talepleriniz İçin Tıklayın

Kurumlara Yönelik Genel İngilizce Eğitim Programları

Uluslararası alanda iş ilişkileri kurmak, büyümek ve globalleşmek için, dünyanın ticaret dilini öğrenmelisiniz. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırıyor. Bu sebeple English Time öğrenci profilinde şirket çalışanları önemli bir yer tutar.

Şirketlere uyguladığımız eğitimler başlıca In – House (Şirket İçi Eğitimler) ve şirket çalışanlarına yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler olmak üzere ikiye ayrılır. Şirket çalışanlarına yönelik Şubelerimizde verilen eğitimler de kendi içinde Kapalı Grup Eğitimler ve Şube İçi Eğitimler olarak tanımlanmıştır.

Kurumsal eğitim alanındaki çözüm ortaklıkları ile geçmişten bugüne Türkiye’nin önde gelen birçok markasına eğitim çözümleri sunmaktadır. (Bunlardan bazıları Türk Hava Yolları, İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., Linde Gaz, Mango, Kalekim, Renault Mais, Gedik Holding, Profilo A.Ş., Peugeot, Ülker, Kuveyt Türk, Elimsan vb.)

Hangi eğitim programı seçilirse seçilsin tüm eğitimler boyunca kurumlara öğrencilerin devam – devamsızlığı, başarı ve genel performansları konusunda düzenli raporlar sunulur.

Kurumsal eğitim anlaşma kapsamındaki öğrencilerimiz tüm şubelerimizdeki ücretsiz, yoğun aktivite programlarımızdan da yararlanabilirler.

In – House (Şirket İçi) Eğitimler

şirket içi ingilizce eğitimi
Eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir. Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir.

Gruplar oluşturulmadan önce seviye tespit sınavı ile öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Bu sınavlar gerektiğinde tarafımızdan şirket merkezinde de yapılabilir. Eğitimin içeriği ve süresi alanında uzman yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim departmanımız tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. Eğitim boyunca şirketlere öğrencilerin devam, başarı ve genel performansları konusunda düzenli rapor tutulur. Şirket öğrencileri de şubelerimizdeki ücretsiz, yoğun aktivite programlarından yararlanabilirler.

Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır. Diğer gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar English Time tarafından temin edilir.

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler

şirket çalışanlarıŞirket personeli zaman, ulaşım, eğitim yapılacak uygun mekan bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedirler. Bu durumlarda yine önce seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır.

Kapalı Grup Eğitimler

kapalı grup eğitimŞirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir.

Şube İçi Eğitimler

şube içi eğitimlerŞirket personeli standart English Time sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar. Burada en büyük avantaj daha fazla zaman, seviye ve sınıf seçeneğinin olmasıdır.

İngilizce Seviye Tespit Sınav Danışmanlığı

ingilizce seviye tespitŞirketlerin işe alım süreçlerinde aday değerlendirmelerini sağlamak ve mevcut personellerinin dil becerileri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için sağladığımız bir eğitim hizmetidir.

Bu seviye tespit sınavları ile şirket personelinin dinleme, konuşma, okuma, yazma ve gramer bilgileri danışman ve eğitmenlerimizce ölçülerek uluslararası kabul gören standartlara göre İngilizce seviyeleri belirlenerek sertifikalandırılır.

Belirli periyotlarla güncellenebilecek bu sınavlar ile personelin mevcut İngilizce seviyeleri ölçülerek varsa eğitsel ihtiyaçları şirketin ve çalışanın ihtiyaçları doğrultusunda giderilmek üzere belirlenir. Bu tespitler sonucunda eğitim direktörlüğü tarafından belirlenecek eğitsel çözümler raporlanarak şirket yönetimine sunulur.

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz