English Time Konya 1

İçinde bulunduğumuz çağda, İngilizce dil eğitimi; büyük bir önem kazanmıştır. EnglishTime Dil Okulları, İngilizce eğitimine duyulan ihtiyaç doğrultusunda eğitim vermeye devam etmektedir.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : İhsaniye Mah. Sultan Cem Cad. A Plaza A Blok N:35/102  SELÇUKLU/KONYA

TELEFON : 0 332 320 80 30

EnglishTime, 1997 yılında kurulmuştur. Kısa zamanda, pek çok şube açarak; ülkenin dört bir yanında hizmetlerini devam ettirmiştir.

EnglishTime, Türkiye’nin en köklü ve kendini ispat etmiş en kaliteli dil okuludur. İngilizce dil eğitimi alanındaki hizmetlerini başarıyla yürüten EnglishTime, 200.000‘i geçen sayıda mezun öğrenciye sahiptir. Türkiye'de gerek ulusal, gerekse uluslararası düzeylerde kabul gören EnglishTime; pek çok alanda da ödül sahibi olmuştur.

EnglishTime, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı itibariyle; 31 şubesiyle hizmetlerine devam etmektedir. EnglishTime Konya şubesi de, Konya'da dil eğitimi hizmetlerine; büyük bir hızla devam etmektedir.

Neden EnglishTime Konya?

EnglishTime Konya; Konya'da bulunup, dil öğrenmek isteyenlerin kolayca eğitim alabileceği, Konya'daki en kaliteli dil okuludur. Kaliteli eğitimi ve profesyonel öğretmen kadrosuyla, Konya'da dil eğitimi almak; EnglishTime Konya ile çok kolaydır.

Çok Uygun Fiyat Seçenekleri ile Profesyonel Dil Eğitimi

EnglishTime Konya, uygun fiyat seçenekleri ve başarı garantisiyle; dil eğitimi hizmeti sunmaktadır. Seçkin bir Konya İngilizce dil kursu olan EnglishTime Konya şubesi, eğitim sürecinde öğrencinin yanındadır. Sıklıkla sınavlar yaparak; öğrenciye başarısızlığın sebeplerine uygun olacak alternatif çözümlerle yol gösterilir. Öğrenci seviyesine uygun olarak; gereken yerlerde hızlandırılmış eğitim, gereken yerlerdeyse konu tekrarları yapılır. Kurs boyunca, öğrencilerin kazanımları ölçülerek; gereken yerlerde, gereken takviyeler uygulanmaktadır.

Yabancı dil eğitimlerinde, profesyonel eğitim; kesinlikle çok önemlidir. Bu nedenle, bütün öğretmen kadromuz; alanında uzman, tecrübeli ve gereken bütün sertifikalara sahip öğretmenlerden oluşturulmuştur.

Konya'da en çok tercih edilen Konya İngilizce dil kursu EnglishTime Konya'dır. EnglishTime Konya şubesi; öğrencilerin Konya içerisindeki, Konya İngilizce dil kursu arayışlarına son noktayı koymuştur. Zamanla Konya'da, en çok tercih edilen dil kursu hâline gelmiştir.

EnglishTime Konya; eğitim sistemi olarak, öğretmen merkezli olduğu gibi; ayrıca interaktif bir eğitim modeli uygulamaktadır. Eğitim sisteminde; okuma, konuşma, yazma gibi tüm temel dil yeteneklerinin geliştirilmesi; eğitimin ana amacını oluşturmaktadır.

EnglishTime Konya ile Sınavlara Hazırlık

Ulusal ya da uluslararası tüm dil sınavlarına hazırlananlar için de, özel programlar bulunur. Yds, Yks-dil, Toefl, Ielts sınavları; mesleki ingilizce ile özel ingilizce eğitimleri bulunmaktadır. Programlar, ihtiyaca göre belirlecek uygun saatlerde düzenlenmektedir. EnglishTime Konya eğitimlerinde; bilişim gereksinimlerine uygun olarak, çeşitli teknik donanım ile ek materyaller de kullanılmaktadır.

EnglishTime Konya, kaliteli egitiminin yanında; eğitim süreci boyunca, öğrenciye gerekli tüm desteği vermektedir. EnglishTime Konya ile çok uygun fiyatlara, yüksek başarı garantisine sahip olabilirsiniz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading