English Time Konya 2

Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vermekte olan kurumumuz, yıllardır öğrenilemeyen İngilizce'yi en iyi metot ve eğitmenler ile öğretmektedir.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Bosna Hersek Mah. Osmanlı Cad. Atlantis Sitesi No:10 R Selçuklu / KONYA  

TELEFON : 0 332 290 15 24

Yeterli eğitimin verildiği Englishtime Konya çağdaş eğitim programı benimsemektedir. Kursiyerlere ciddi anlamda destek verilmekte ve uygun eğitim içerikleri kullanılmaktadır. Klasik metotların yanı sıra modern sayılabilecek metotlar kullanan kurumumuzda, eğitmenler ilgili alanlardan mezun olup çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Englishtime Konya Dil Eğitimi

Geniş bir dil bilgisine ve tecrübesine sahip olan eğitmenlerimiz, kursiyerlerin okuma, yazma ve konuşma becerileri kazanmalarını sağlamaktadır. Konuşma odaklı eğitim özelliği ile ön plana çıkan Englishtime Konya bilimsel olarak verimliliğini kanıtlamıştır. İngilizce için gerekli eğitim olanakları kursiyerlere sağlanmakta ve donanım olarak yeterlidir.

Sınıflarda ses ve bilgisayar sistemlerinin yanı sıra projeksiyon da kullanılmaktadır. Öğretme garantisi veren Englishtime Konya sınıfları kursiyerlerin İngilizce seviyelerine göre düzenlemektedir. Bu sayede sınıfta herkes genel anlamda aşağı yukarı aynı seviyede olmakta ve böylelikle daha iyi verim alınmaktadır. Eğitmenler, kursiyerlerin ihtiyaç ve beklentilerine uygun düzeyde eğitim vermeye çalışmaktadır.

Englishtime Konya Öğretme Garantisi

Okuma, yazma, dinleme gibi alıştırmaların yanı sıra gramer bilgisine fayda sağlayacak alıştırmalar da yapılmaktadır. Maksimum düzeyde verimli olabilmek isteyen Konya İngilizce kursu eğitmenleri, olanca gücü ile çalışmaktadır. Kursiyerlerin iletişim ile ilgili problemleri saptanmakta ve kursiyerlere yeterli düzeyde kelime bilgisi desteği sağlanmaktadır. Kursiyerler aşama aşama öğrendikleri İngilizce'yi aktif olarak kullanabilme fırsatı yakalamaktadır.

Çağdaş yenilik ve yaklaşımları ile ön plana çıkan Konya İngilizce kursu kursiyerlere kullanıcı uyumlu testler yaparak sürekli seviye belirlemektedir. Kullanıcı uyumlu test sonuçları, kursiyer hakkında en doğru sonucu vermekte ve kursiyerlerin ne kadar ilerleme kat ettikleri izlenebilmektedir. Kullanıcı uyumlu testte, farklı zorluk seviyelerinde sorular sorulmaktadır.

Englishtime Konya Eğitim Seviyeleri

Eğitim verilecek sınıflar, önceden belirlenmiş seviyelere uygun teknoloji ile donatılmıştır. Sınıfların seviyeleri, kursiyerlerin İngilizce bilgilerini göstermektedir. Kursiyerlerin seviye atlaması gibi durumda sınıflar arası değişiklik yaşanmaktadır. Başlangıç seviyesindekiler için A1, A2 sınıfları, orta seviyedekiler için B1, B2 sınıfları ve üst seviyedekiler için C1, C2 sınıfları vardır. Dil eğitiminin daha iyi bir düzeyde gelişmesi için Konya İngilizce kursu konuşma odaklı bir metot uygulanmaktadır.

Eğitimin görüldüğü sınıflarda sınıf mevcudiyeti eğitimin kesintisiz ve verimli bir şekilde olması için az tutulmaktadır. Sınıf mevcudiyetinin az tutulması, erken kayıt dönemi için kursiyerlerin elini hızlı tutmasını sağlamaktadır. Eğitim materyallerini her kursiyer ücretsiz olarak kullanabilmekte ve kursiyerlerden ekstra bir ücret talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading