Kolay Bir Şekilde İngilizce Öğrenme

Garantili İngilizce eğitimi veren English Time, profesyonel eğitimci kadrosuna sahiptir. Genel İngilizce, TOEFL, YÖK-DİL, YDS, IELTS, TOEIC, SAT, YKS DİL, YDT, PTE, PROFICIENCY ve özel ders kategorisinde İngilizce kursu eğitimi veriyoruz. Özel ders programı sayesinde dil eğitiminde istediğiniz seviyeyi kısa sürede yakalayabilirsiniz. English Time ile Kolay Bir Şekilde İngilizce Öğrenme…

Dil Sınavlarına Bizimle Hazırlanın

Londra’da dil eğitimi veren kurum, kısa zamanda profesyonel dil eğitimi vermektedir. Dili yerinde öğrenme imkanı sunan yurt dışı dil eğitimi almak isteyenler sitemizi ziyaret edebilir. Dil sınavları ve yurt dışı dil eğitimi konusunda pratik çözüm sunan İngilizce kursu English Time, mesleki konuda da çözüm üretiyor. Turizm, uluslararası ticaret, yüksek lisans ve diğer kategorilerde istediğiniz eğitimi kolaylıkla alabilirsiniz. 1

Eğitim dünyasında veya mesleki alanda kariyer yapmak isteyenler için özel hazırlanan eğitim programımız, İngilizce kursu dil eğitiminde başarı kazanmanızda önemli rol oynayacaktır. Ulusal veya yurt dışı sınavlarına bizimle hazırlanın, istediğiniz başarı seviyesini yakalayın. Sınav soruları ve çıkabilecek sorular konusunda uzman olan eğitim kadromuz, deneme sınavlarıyla sizi sınava hazırlıyor.

Çıkabilecek sorular konusunda uzman olan eğitimci kadromuz, soru çözme teknikleri konusunda da yardımcı oluyor. Sınav esnasında sürenin en iyi şekilde kullanılması da önemli bir konudur. Bütün bu konular hakkında en iyi çözüm seçenekleri sınava hazırlık sınıflarında sizleri bekliyor.

Sınıflar Seviyeye Uygun Şekilde Açılmaktadır

Kayıt işleminin ardından deneme sınavına tabi tutuluyorsunuz. Deneme sınavı, sınıf oluşturmak için yapılmaktadır. A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerine uygun şekilde açılan sınıflarda sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. İngilizce kursları konusunda hala karar veremediyseniz başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Sitemize giriş yapar yapmaz başvuru formu karşınıza çıkıyor. Formu doldurduktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçiyor.

Dil eğitimi konusunda profesyonel eğitimcilerle çalışan Engilish Time, Work & Travel, yurt dışı dil ve yurt dışı yaz okulları konusunda pratik çözüm sunuyor. İngilizce kursları ile ilgili uluslararası sertifikalardan en az birine sahip eğitimcilerimiz, motivasyon konusunda başarılı ve etkili çözüm seçenekleri sunuyor. Dil sınavlarında motivasyon başarının ilk önemli adımıdır.

İngilizce Dil Eğitiminde Son Nokta

Kurs sonunda sertifika veriyoruz. Sertifika Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. Resmi veya resmi olmayan bütün kurumlarda geçerlidir. İş dünyasında kariyer sahibi olmak isteyenler için bu sertifika önemlidir. Bu gün için ileri seviyede İngilizce bilen elemanlar işverenin ilk tercihidir. İngilizce kursları, iş dünyasında kariyer sahibi olmanızı sağlayacaktır. Dil eğitiminde istediğiniz başarıyı bizimle elde edebilirsiniz.

Dünyanın konuştuğu ortak dil haline gelen İngilizce, yeni yöntemlerle kısa sürede öğrenilmektedir. Garantili dil eğitimi formumuzu doldurarak, İngilizce eğitimine hemen başlayabilirsiniz. Başvuru formuna telefon ve isim bilgilerini girmeniz yeterlidir. Ayrıca başvuru esnasında şube seçme hakkınız var. Formun alt kısmındaki şube kısmını tıklayın ve istediğiniz şubeyi seçin. Pratik kayıt formu sayesinde istediğiniz şubede dil eğitimi alabilirsiniz.

Online seçeneklerle ders tekrarı veya kaçırılan derslerin tekrar seyredilmesi çok daha kolaydır. Karşılıklı diyalog şeklinde gerçekleşen derslerimiz, öğrencinin kısa sürede İngilizce öğrenmesinde etkili olmaktadır. Gramer, İngilizce okuma, paragraf okuma, cümle kalıpları ve kelime ezberleme gibi konularda pratik yöntemler tercih edilmektedir. Temel İngilizceden en üst seviyeye kadar bütün kategorilerde etkili yöntemleri tercih ediyoruz.

Yorum yapın