English Time Kahramanmaraş

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Haydar Bey, Kentpark 4 Sitesi, Karasu Blv. 17/C, 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş

TELEFON : 0344 502 29 29

Englısh Tıme İle Sınavlara Hazırlıklar Daha Kolay!

 

English Time Kahramanmaraş şubesi öğrencilerin tüm sınavlara daha kolay ve başarılı şekilde hazırlanmasını sağlamaktadır. English Time Kahramanmaraş şubesi öğrencilerin ülkemizde yapılan ve uluslararası uygulanan sınavlarda yüksek puan almalarını sağlamaktadır. Bu sınavlar için öğrencilere sınavlara yönelik özel hazırlık programları vermektedir. Bu hazırlık programlarının her birinde Genel İngilizce eğitimleri farklıdır. Çünkü, burada amaç öğrencinin sınavdan başarı elde etmesidir. Bu nedenle öğrenci hangi sınava girecekse o sınava yönelik eğitimler verilmektedir.

 

Sınavlara yönelik verilen eğitimlerin her aşaması alanında uzman eğitimciler tarafından verilmektedir. English Time Kahramanmaraş şubesinde sınavlara hazırlık programı kapsamında verilen kurlar 90 ders saatidir. Kurun bitirme süreleri ise haftalık ders saatlerinin işlenmesine ve yoğunluğuna bağlıdır. Öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanan programlar 4,5 hafta ile 11,5 hafta arasında bitmektedir.

 

ENGLISH TIME İLE ULUSAL SINAVLAR

 

Ülkemizde uygulanan ve mesleki yönden önemli olan pek çok ulusal sınav vardır. Bu sınavlar,

-Tıp Dil Sınavı Hazırlık Programları,

-YKS-YDT Sınavları,

-YDS Sınavı,

-Proficiency Sınavı şeklindedir.

 

English Time Kahramanmaraş şubelerinde tüm ulusal sınavları kapsayan özel eğitim programları yer almaktadır. Bu sınavlar kapsamında öğrencilere yönelik özel programlar oluşturulmaktadır. Programlarda öğrencilerin yüksek puan alması hedeflenmektedir. Ulusal sınavların içerikleri ve konuları farklı olduğu için Genel İngilizce eğitimlerinden farklı bir eğitim programı oluşturulmaktadır. Bu programların tümüne alanında yıllarca tecrübe kazanmış eğitmenler katılmaktadır.

 

ENGLISH TIME İLE YDS KURSU

 

YDS sınavları genellikle mesleki sınavlar olarak bilinmektedir. YDS kurslarına katılan öğrenciler belirli seviyede İngilizce bilgisine sahip olmaktadır. Bu bilgi ile beraber YDS kursu içerisinde bazı taktikleri öğrenmektedir. Genellikle English Time Kahramanmaraş şubelerinde YDS sınavı için öğrencilerin İngilizce dilbilgisi performansı artıran programlar yapılmaktadır. YDS kursu genel İngilizce kursu gibi değildir. Yani İngilizce baştan sona anlatılmaz. Sadece sınavla ilgili soru taktikleri ve kelimeler üzerinde çalışılır.

 

Kahramanmaraş da İngilizce kursu arayan adaylar English Time kurslarına başvurarak YDS için kayıt oluşturabilirler. Kahramanmaraş da İngilizce kursu arayan öğrencilere öncelikle bir seviye tespit sınavı uygulanır. Bu sınav sonrasında öğrencinin seviyesine göre kur başlangıcı yapılır. YDS kursu içerisinde toplam program 6 kurdan oluşur. Bu kur öğrencinin seviyesine göre 4 kura indirilebilir.

 

ENGLISH TIME İLE MESLEKİ İNGİLİZCEYİ GELİŞTİRİN

 

Firma ve sektörlerin hızla gelişimi ile beraber mesleki İngilizce daha çok ön plana çıkmıştır. Özellikle iş görüşmelerinde İngilizce dil bilgisi artık mecburi bir hal almıştır. İngilizce dilbilgisini geliştirmek isteyen ve Kahramanmaraş da İngilizce kursu arayan öğrenciler mesleki İngilizce için kurs başvurularını yapabilirler. Her meslek grubunda İngilizce terimleri değişmektedir. Bu nedenle, gün geçtikçe İngilizce özellikle mesleki İngilizce daha çok önem kazanmaktadır.

 

İngilizce dilinin en fazla kullanıldığı alanlar teknoloji ve mühendisliktir. Bu alanların dışında iş görüşmelerinde ve uluslararası sektörlerde de mesleki İngilizce önem kazanmaktadır. Kahramanmaraş da İngilizce kursu içerisinde mesleki İngilizce şu meslek grupları için verilmektedir;

  •  - Tanıtım ve Pazarlama İngilizcesi,
  •  - Hukuk İngilizcesi,
  •  - Lojistik Alanı İçin İngilizce,
  •  - Ticaret ve Finans İngilizcesi,
  •  - Turizm İngilizcesi,
  •  - Tıp İngilizcesi,
  •  - Teknoloji İngilizcesi ve Müşteri Hizmetleri İngilizcesi.

 

Bu alanların ve sektörlerin her birinde meslek durumuna göre terimler içeren İngilizce eğitimler sunulmaktadır.

 

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading