English Time Kadıköy

İş olanakları özellikle hem büyük şehirlerde hem de yurtdışında çok önemli fırsatlar sunuyor. Dünyanın en güvenilir ve güçlü şirketlerinde iş bulabilir; aynı sektör bazında kariyer hedefinize emin adımlarla ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Mühürdar Caddesi No:18-22 Kadıköy / İSTANBUL

TELEFON : 0216 414 78 22
FAKS : 0216 414 78 25

Tabii bunu destekleyecek ve olmazsa olmazlar arasında yer alan en önemli unsur İngilizcedir. Eğer İngilizcenizi istenilen seviyeye ulaştıramazsanız, başvurduğunuz her alanda ne yazık ki geri plana düşersiniz.

Bunun önüne geçmek için profesyonel düzeyde mesleki açıdan, Englishtime Kadıköy ile en iyi İngilizce eğitimini alabilirsiniz. Kadıköy ve çevresi için gerçekleştirilen İngilizce eğitimi, bireylerin amaçlarına en hızlı şekilde ulaşmasına olanak tanıyacak düzeyde sağlanmaktadır.

Kadıköy İngilizce Kursu

Mesleki açıdan alınacak İngilizce eğitimi, bu konuda pek çok unsuru taşımalıdır. Özellikle sektör olarak doğru kelimelerin etkin şekilde telaffuz edilmesi oldukça önemlidir. Ayrıca etkin gramer bilgisi ve konuşma, yazma ile okuma konusunda tecrübeye sahip olmak önemli ayrıcalıklar tanır.

Tüm bu olanakları CV üzerinde gören şirketler, sizleri rakiplerinizden bir adım önde tutacaktır. Bu koşullara sahip olmanız için özel programlar dahilinde Kadıköy İngilizce kursu, en iyi desteği sağlamaktadır. Üniversite okumuş ve uluslararası çapta sertifika almış olan yabancı eğitmenler, İngilizceyi kültürü ile öğrenmenize olanak tanıyor. Böylece konuşma ve yazma ile anlama gibi pek çok konu açısından İngilizceyi daha etkin kullanabilirsiniz.

Englishtime Kadıköy

Dünyanın farklı ülkelerinde de şubeleri bulunan Englishtime Kadıköy ve çevresi için en iyi İngilizce eğitimini sunuyor. Yoğun pedagojik faaliyet ile etkin eğitim sayesinde, İngilizce dil bilgi ve becerisini en yüksek noktaya çıkarabilirsiniz. Yabancı eğitmenler ile devamlı pratik gerçekleştirebilir; yapılan değişik etkinlikler sayesinde İngilizce dili üzerinden sürekli sosyal olabilirsiniz. Doğru materyaller ve yüksek teknolojik cihazlar ile etkin program dahilinde, Kadıköy İngilizce kursu sizlere kısa süre içerisinde akıcı İngilizce öğrenim olanağı tanımaktadır.

Farklı Amaçlar İçin Englishtime Kadıköy

Elbette İngilizce sadece mesleki açıdan iş konusunda öğrenilmez. Özellikle akademik kariyer ve yurt dışı eğitimi için çok önemlidir. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmiş olmak, dünyanın farklı ülkelerinde eğitim almanın kapısını sonuna kadar aramaktadır. Amaca uygun şekilde hazırlanmış öğretim dahilinde Englishtime Kadıköy sizlere en iyi desteği sunuyor.

Yurtdışı Seyahatler İçin Kadıköy İngilizce Kursu

İngilizce eğitiminin en önemli yanlarından biri de yurtdışı seyahatini rahatlıkla gerçekleştirmektir. Dünyanın her yerinde kabul gören ve ortak dil olarak benimsenmiş İngilizceyi, Kadıköy İngilizce kursu bünyesinde en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Ana dili İngilizce olan eğitmenler, yoğun pedagojik eğitim üzerinden yüksek dil becerisine sahip olma imkanı tanıyor.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading