Junior Time

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Junior Time İngilizce eğitim programlarının amacı 7-13 yaş grubundaki ilkokul 1. sınıftan orta öğretim 4. sınıflara kadar okuyan öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır.

Junior Time İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Junior Time İngilizce eğitim programlarında ilk ve ortaöğretim müfredatı ile uyumlu, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.

Junior 1 (Seviye 1) Junior 1 grubu daha önce İngilizce ile

hiç tanışmamış veya İngilizce düzeyi henüz

başlangıç aşamasındaki öğrencilere yönelik

hazırlanmıştır.

Junior 2 (Seviye 2) Junior 2 grubu ise okulda veya okul dışında İngilizce ile tanışmış, belirli bir düzeyde İngilizce bilgisine sahip öğrencileri hedeflenmektedir.18:00-18:50
Junior 3 (Seviye 3) Junior 3 grubu ortaöğretim 1-2 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.
Junior 4 (Seviye 4) Junior 3 grubu ortaöğretim 1-2 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.

Sınıflar minimum 10, maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

7-13 yaş grubu ilköğretim öğrencileri için özel olarak düzenlenen Junior Time eğitim programlarında her bir kur 120 saatten oluşmakta olup, 4 seviye içermektedir.

Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

Junior Time İngilizce eğitimleri Avrupa Dil Standartları çerçevesinde A1 seviyesinden başlayarak dört seviyede verilmektedir.

EĞİTİM MATERYALLERİ

junior englishJunior eğitimlerinde Oxford yayınlarının Magic Time ve English Time serisi okutulmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

English Time, 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre Speexx, EDO veya Digi English online eğitim paketlerinin birini yada hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Junıor Tıme Eğitim Programlarının Zamanları

Junior Time Eğitim Programları okul dönemi ve yaz dönemi olmak üzere iki ayrı dönemde sunulur.

Okul Dönemi Eğitim Programları

Eğitimler hafta sonlarında 1 gün, sabah veya öğleden sonra olarak verilmektedir. Cumartesi veya pazar günü iki farklı grupta verilmektedir. Öğrenciler bu günlerden kendileri için uygun olan birini seçebilmekte, sabah veya öğleden sonra gruplarından birine katılabilmektedirler.

Junior Time Okul Dönemi Hafta Sonu İngilizce Eğitim Programları 1 Kur = 90 Saat
Program Günler Günlük Ders Saatleri Haftalık Ders Saati 1 Kur Süresi
Hafta Sonu Sabah Programı Cumartesi ya da Pazar 09:00 – 09:40

09:50 – 10:30

10:40 – 11:20

11 :30 – 12:10

4 saat 22 hafta
Hafta Sonu Öğleden Sonra Programı Cumartesi ya da Pazar 14:00 – 14:40

14:50 – 15:30

15:40 – 16:20

16:30 – 17:10

4 saat

Yaz Dönemi Eğitim Programları

Sadece hafta içi gruplarında haziran – ağustos aylarını kapsayan dönemde yapılır. Toplamda 120 saat süren yaz dönemi İngilizce eğitim programları normal derslerin yanı sıra gezi, yarışma, oyun ve diğer pek çok sürpriz etkinlik ile sosyal aktiviteyi de kapsamaktadır.

Junior Time Okul Dönemi Hafta Sonu İngilizce Eğitim Programları 1 Kur = 90 Saat
Program Günler Günlük Ders Saatleri Haftalık Ders Saati 1 Kur Süresi
Hafta Sonu Sabah Programı Cumartesi ya da Pazar 09:00 – 09:40

09:50 – 10:30

10:40 – 11:20

11 :30 – 12:10

4 saat 22 hafta
Hafta Sonu Öğleden Sonra Programı Cumartesi ya da Pazar 14:00 – 14:40

14:50 – 15:30

15:40 – 16:20

16:30 – 17:10

4 saat

I ❤️ English Time

Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz