English Time İzmir

Kurumumuz, dünyanın farklı yerlerindeki başarılı dil eğitim programları kendine örnek alarak yerli ve yabancı eğitici kadrosuyla öğrencilerine beklediklerinin de ötesinde imkanlar sunar.

Bilgi Talep Formu
Loading

ADRES : Alsancak mahallesi, Aksoy Plaza, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:152/501 Konak/İzmir

TELEFON : 0232 446 46 61
FAX : 0232 446 46 67

 

Zengin bir materyal desteği sağlayan Englishtime İzmir dünya dil eğitiminde yaşanan tüm yenilikleri ülke koşullarına başarıyla adapte eder.

Yabancı Dil Eksiğiniz Kalmasın

İzmir’de yaşayanların ve eğitim alanların yabancı dil eksiklerini tamamlamalarına yardımcı olan İzmir İngilizce kursu, farklı içerikleri sosyal aktivitelerle destekleyerek dilin yaşanırken öğrenilmesi hedefler. Eğitim anlayışımızı ve güncel uygulamalarımızı kurumumuzu ziyaret ederek yerinde görebilirsiniz.

Seviye tespit sınavına giren Englishtime İzmir adaylarının dil bilgisi ve eksikleri belirlenerek kendilerine uygun programın seçilmesi sağlanır. Derslerinizi kendi zaman aralığınıza göre belirleyebilir ve ana dili İngilizce olan öğretmenlerle sohbet ederek boş zamanlarınızı da kaliteli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Adayların hedeflerine ulaşmak için verdikleri çaba, deneme testleri ile de düzenli olarak gözlemlenmekte ve gerekli görülen takviyeler yapılmaktadır.

Gelecek Planınızı Yapmadan Önce Kişisel Gelişiminizi Tamamlayın!

Gelecek planlarını uluslararası alanda tamamlamak isteyenler için farklı bir yere sahip olan İzmir İngilizce kursu olarak sunduğumuz sosyal imkanlar başarılı bir dil eğitimi için temel oluşturur. Adayların İngilizce seviyelerine göre hazırlanan ders içerikleri tüm ihtiyaçların belirli bir program eşliğinde verilmesini amaçlar. Kurumumuzda verilen eğitimlerde şu temel üzerinde yoğunlaşılır.

Dilbilgisi çalışmaları; konuların detaylı bir şekilde yeniden ele alınması şeklinde işlenir. Adayların performanslarının en üst seviyeye çıkmasının hedeflendiği dersler zengin materyaller ile de güçlendirilir.

Kelime çalışmaları; kelime sorularını çözmek ve okuduğunu anlama sorularına doğru cevabı verebilmek için kelime bilgisi önem taşır. Yapılan çalışmalar ile en az 2000/3000 kelimenin tam olarak öğrenilmesi ve pratik olarak da kullanılması amaçlanır. Kelime alıştırmaları testler ile takviye edilirken, örnek cümleler eşliğinde de kalıcı bir öğrenme sağlanır.

Kariyer Hedefine Bir Adım Daha Yaklaşmak İsteyenlerin Adresi

siz de hayatınızı istediğiniz şekilde yönlendirmek istiyorsanız tercihinizi Englishtime İzmir şubelerinden yana yapabilirsiniz. Güvenilir ve çağdaş eğitim sistemimiz ile öğrenci odaklı planlar yaparak dil eğitimi konusunda fark yaratırız. Dil eğitimi alacağınız kurumu seçerken titiz davranmanız gerekir.

Deneyimli eğitim kadrosu eşliğinde alanında fark yaratan İzmir İngilizce kursu farkıyla hedeflerinizi gerçekleştirmek için emin adımlarla yolunuza devam edebilirsiniz. Eğitim kurumumuzda ihtiyacınıza yönelik ders programları eşliğinde dil bilginizi geliştirebilir ve pratik yapma konusunda da kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Hayallerinizden vazgeçmemek istiyorsanız İngilizce seviyenizi en üst noktaya getirmek zorunda olduğunuzu unutmayın. Online ders takviyeleri ile zaman ve mekan kısıtlaması yaşamadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading