Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

İş Başvuru Formu English Time

İş Başvuru Formu Yıllardır aradığınız işi bulamadınız mı? Başladığınız işlerde size yükselme şansı verilmedi mi? Çalıştığınız yerlerde verdiğiniz emeklerin karşılığını alamadınız mı? O zaman English Time’da hiç çalışmadınız demektir!

English Time Dil Okulu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı firması olarak 1997 tarihinden itibaren eğitim sektöründe aktif olarak faaliyet göstererek yüzlerce kişiye iş istihdamı sağlamış bulunmaktayız. Genişleyen kampüs ağımız sayesinde nitelikli çalışanlara olan ihtiyacımız her gün artmakta.

Firmamızın diğer firmalardan en büyük farkı, bünyemizde çalışmaya başlayan takım arkadaşlarına geniş yelpazede bir kariyer ve yükselme seçeneği sunması ve yöneticilerimizi ve üst düzey yöneticilerimizi kendi içimizden seçip terfi veriyor olmamız. “Nereye kadar yükselebilirim ki?” diye düşünüyorsanız hemen cevabını verelim; English Time’da dış saha çalışanı olarak başlayan bir takım arkadaşımız tüm English Time Kampüslerinin genel müdürü olabilir.

Takım arkadaşlarımızda genel olarak aradığımız özellikler;

  • Üniversite mezunu
  • Güler yüzlü
  • Diksiyonunun düzgün
  • Çalışkan
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Disiplinli
  • Giyiminin ve temizliğinin düzgün

olması.

Siz de kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmak için ilk adımı atın ve English Time ailemizin bir parçası olun! Bunun için aşağıda bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Şimdiden hayırlı olsun!

Kariyer hedefleriniz arasında hem iyi bir dil öğrenmek hem de çalışmak var ise, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Her geçen sene güçlü bir kadro ile dil öğretmeye devam eden Englishtime dil okulları, birlikte yürüyecek yol arkadaşları aramaktadır.

Aşağıdaki başvuru formunda gereken yerleri eksiksiz doldurarak, başlamak istediğiniz iş ile ilgili uygunluklarınızı belirtebilir, çalışan adayımız olarak kariyerinize devam edebilirsiniz. Dolduracağınız iş başvuru formu, birkaç sayfadan oluşmakta ve sizinle ilgili öğrenmemiz gereken bilgileri içermektedir.

Çalışmak istediğiniz bölümü ve şubeyi de mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Her iş başvurusunda olduğu gibi, bu form da önemli soruları barındırmaktadır. Dolduracağınız öz geçmişiniz havuzumuzda tutularak, uygun bir pozisyon doldurma arayışımızda iletişim bilgilerinizden size ulaşılacaktır.

 

 

Loading

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz