Bilgi Talep Formu
Loading

VİZYON

vizyonÇalışma alanı olarak öncelikle tercih edilen bir kurum oluşturmak.

MİSYON

misyonÇalışma alanı olarak öncelikle tercih edilen bir kurum oluşturmak.

POLİTİKALAR

politikalarİnsan Kaynakları Yönetimi; iş analizlerinin yapılması ve iş tanımlarının belli İnsan Kaynakları Yönetimi; iş analizlerinin yapılması ve iş tanımlarının belirlenmesi, personel ihtiyacının belirlenmesi, bilimsel yöntemler kullanılarak personelin seçimi ve yerleştirilmesi, kariyer planlamalarının yapılması, çeşitli eğitimlerin verilmesi ve/veya gerekli organizasyonun yapılması, performans değerlendirme çalışmalarının yürütülmesi, ücret ve sosyal imkanların belirlenmesi, yasal yükümlülüklerin hayata geçirilmesi konusunda bir çok politikaya sahiptir ve uygulanmasından sorumludur.

SEÇME VE İŞE ALMA

politikalarFelsefemiz: “Doğru işe doğru insan” Personel seçiminde objektiflik esastır. Görev tanımlarında belirtilen gerekli yetenek, nitelik ve yetkinlikler baz alınarak değerlendirmeler yapılır.

İnsan Kaynakları Bölümü’ne gelen CV’ler, English Time İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından güncellenen CV Bankası bünyesinde takip edilir. Kurumumuz için yapılan başvuruların gizliliği esastır. Gerekli inceleme ve sınıflandırmalar yapıldıktan sonra ilgili bölüm yöneticilerinin katıldığı seri mülakatlar yapılır.

Değerlendirmelerde işin niteliğinin hizmet olması ve ağırlıklı insan ilişkilerini içermesi nedeniyle yöntem olarak mülakat tekniği kullanılmaktadır.

KARİYER PLANLAMA

özetle
İşletmemizde bulunan pozisyonlar için kariyer imkanı mevcuttur. Kurum yönetici ihtiyacını kendi bünyesinden karşılamaktadır. Ve iş başvurusunda bulunan adaylar geleceğin yöneticisi olarak algılanmaktadır. Bu nedenle işe alım süreci ayrı bir önem arz etmektedir.

Yöneticiliğe uzanan süreç kişisel performansa, bilgi ve beceri birikimine ve mevcut pozisyonun imkanlarına göre değişmekte olup bireyler gerekli eğitimlerle desteklenmektedir.

EĞİTİM POLİTİKASI

eğitim politikasıGünümüz rekabet ortamında dinamizm sürekli gelişim ile sağlanmaktadır. Bu nedenle eğitim işletmelerin vazgeçilmezlerinden biri durumundadır. Kurumumuzda eğitim süreci işe alınan personelin işe adaptasyonu amacıyla verilen oryantasyon eğitimiyle başlamaktadır. Ve bireyin çalıştığı sürece ihtiyaç duyduğu gerek motivasyon gerekse kişisel gelişim amaçlı eğitimleri kapsamaktadır.

Kurumsal gelişimin bireysel gelişim ile sağlanabileceği inancındayız.

PERFORMANS DEĞERLENDİRME

performans değerlendirmeÖnceden belirlenmiş olan performans kriterlerine göre; personelin sergilediği performans tespit edilmektedir. Objektiflik esas olduğundan ağırlıklı olarak sayısal veriler kullanılır ve çok yönlü değerlendirmeler yapılır. Performans değerlendirmede aylık süreçler baz alınmakta ve her ay gerçekleştirilmektedir. Performans görüşmeleri bir önceki görüşmede kararlaştırılmış olan tüm görev ve faaliyetleri kapsar ve bir sonraki dönemin hedefleri saptanır.

İş Başvurusu

Online İş Başvurusu İçin Tıklayın

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz