fbpx

Kur Sınavları

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

Ölçme ve değerlendirme, eğitim süreçleri için vazgeçilmez bir unsurdur. Zamanında yapılmayan ölçme ve değerlendirme anlamını yitirir. Kurlar içinde her bloğun sonunda öğrencilerin bilgi seviyelerini kontrol etmek ve eğer varsa eksikliklerini tespit edebilmek için 4 sınav yapılır. Öğrencilerin bir üst kura geçebilmeleri için kur içerisinde yapılan sınavlara katılması zorunludur. Blok sınavları 30, 60, 90 ve 120. saatlere denk gelecek şekilde uygulanır.

  • Grammar bloğunun sonunda Grammar sınavı uygulanır. Çoktan seçmeli, gramer ve kelime bilgisini ölçen sorulardan oluşmaktadır. Toplam 40 sorunun yer aldığı sınavın süresi 60 dakikadır.
  • Reading bloğunun sonunda Reading sınavı uygulanır. Çoktan seçmeli kelime bilgisini ölçen ve parçaya göre verilen sorulardan oluşmaktadır. Toplam 40 sorunun yer aldığı sınavın süresi 60 dakikadır.
  • Writing bloğunun sonunda Writing sınavı uygulanır. Öğrencilere 3 konu alternatifi verilerek seçtikleri konu ile ilgili kompozisyon yazmaları istenir. Sınav yalnızca Beginner seviyesinde yazmayı ölçen 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav süresi 60 dakikadır.
  • Listening and Speaking bloğunun sonunda Listening and Speaking sınavı uygulanır. Listening bölümünde öğretmen eşliğinde dinletilen diyaloglar ve parçalar ile birlikte 50 soruluk sınav uygulanır. Sınav süresi 60 dakikadır. Ardından da Speaking sınavı uygulanır. Sınav 1, 2 ve 3. kur seviyelerinde öğretmen eşliğinde ve soru cevap şeklinde uygulanır. 4, 5 ve 6. kur seviyelerinde ise yine öğretmen eşliğinde ve soru cevap şeklinde uygulanırken ek olarak öğrencilerden prezantasyon hazırlamaları istenmektedir.

Sınavlar veya sınıftaki performansı doğrultusunda eğitsel ihtiyaçları tespit edilen öğrencilere eğitim reçetesi hazırlanarak mümkünse bu eksiklikleri giderilmeye çalışılınır.

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz