İngilizce Kursu

English Time “Communicative Approach” iletişimsel yaklaşım ilkesinden hareket ederek hazırlanmış İngilizce Kursu eğitim programlarımız ile İngilizce dilinin tüm işlevlerinin etkili ve doğru kullanımı sistemli bir şekilde öğretilir. İngilizce eğitimi konusunda İngilizce Kurslarımız 1977'den günümüze bir milyondan fazla öğrenciyi mezun etmiştir.

Bilgi Talep Formu
Loading

İngilizce Eğitim Programı

1997 yılında kurulan English Time Dil Okulları, o tarihten bu yana başta Türkiye olmak üzere İngiltere ve Amerika’daki kurumlarında verdiği İngilizce eğitim faaliyetleri ile adından söz ettiriyor. Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli dil okulu olarak İngilizce dil eğitimi alanındaki faaliyetlerini başarı ile yürütürken, 200.000 ‘i geçen mezun öğrencisine her geçen gün yenilerini ekliyor.

İngilizce Kursu İngilizce öğrenimine yeni bir boyut getiren, günümüzde TOEFL, IELTS, YDS gibi uluslararası sınavların temelinde yer alan ve artık tüm dünyada kullanılmaya başlanan blok sistemli eğitim programımız, deneyimli akademik kadromuzun pedagojik bilgi ve tecrübeleri ile öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda özenle oluşturulmuştur.

İngilizce Kursu Eğitim Programlarında dersler bir bütün halinde ilerlerken, İngilizce dil eğitiminin temel öğleleri olan dil bilgisi, okuma, yazma, konuşma ve dinleme konuları blok sistemde ayrı ayrı ele alınır.

Her ünitede dersler ilginç, güncel ve yararlı konularla birlikte verilerek öğrencilerimizin derslere daha aktif katılımı sağlanır.

En iyi İngilizce kursu English Time’da Genel İngilizce Eğitim Programları her biri 120 ders saatinden oluşan toplam 6 seviyeden oluşur ve 6 seviye toplamda 720 saatte tamamlanır.

Tüm seviyelerdeki eğitim programları öğrencilerin pedagojik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. İlk dört seviye de Genel İngilizce, son iki seviye de ise akademik ağırlıklı Genel İngilizce eğitimi verilmektedir.

İngilizce Kursu Eğitim Programları

Hafta içi sabah (ekstra yoğun), hafta içi öğleden sonra (ekonomik program), hafta içi akşam (yoğun), hafta sonu sabah ve hafta sonu öğleden sonra olmak üzere 5 farklı program uygulaması mevcuttur.

Hafta içi programlarına gelemeyen öğrenciler, hafta sonu uygulanan programlara gelebilirler. Bu programlar hafta içinden daha az yoğunlukta olsalar da, sağlıklı programlardır. Hafta sonu öğrencilerine mümkün oldukça hafta içi aktivitelerine de katılmaları tavsiye edilir.

English Time pedagojik ve verimli olmadığından dolayı haftada 8 saatin altındaki programları uygulamaz.

English Time her seviye için sınıfta verdiği 120 saatlik eğitimi English Time HUB isimli dil eğitim laboratuvarlarındaki Online Eğitim Destek Programı (OEDP) ve diğer sınıf dışı aktivitelerle (konuşma, dinleme, yazma, gramer, workshop programları, online eğitimler, sinema vs gibi) desteklemektedir.

İngilizce Kursu Seviye Tespit Sınavı

Sınıflar ayrıntılı bir İngilizce seviye tespit sınavı sonucunda aynı seviyedeki öğrencilerden oluşturulur. English Time eğitim programları içerisinde yer alan Genel İngilizce eğitimlerini alanlarında uzman anadili İngilizce olan yabancı eğitmenlerle vermektedir.

English Time’da İngilizce Eğitim Programlarında okutulan ders kitapları TEG PUBLICATIONS tarafından English Time’ın profesyonel öğretmen kadrosunun uzun yıllara dayanan deneyimi ile öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ve güncel konular seçilerek hazırlanmıştır. Diğer eğitim programlarında ise eğitim direktörlüğümüzün özenle seçmiş olduğu kaliteli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Her eğitim programı için öğrencilerimize ders kitapları ÜCRETSİZ olarak verilmektedir.

İngilizce Eğitim Programlarında materyal olarak TEG Publication yayınlarının Genel İngilizce serisi kullanılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

İngilizce Kursu Sık Sorulan Sorular

Neden En İyi İngilizce Kursu

I ❤️ English Time

İngilizce Kursu Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading

İngilizce Eğitim Materyalleri

uygulanan seviyeler

English Time, Genel İngilizce Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre Speexx, EDO veya Digi English online eğitim paketlerinin birini ya da hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

English Time’da İngilizce kursu eğitim materyaller, okutulan ders kitapları TEG PUBLICATIONS tarafından English Time’ın profesyonel öğretmen kadrosunun uzun yıllara dayanan deneyimi ile öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ve güncel konular seçilerek hazırlanmıştır. Diğer eğitim programlarında ise eğitim direktörlüğümüzün özenle seçmiş olduğu kaliteli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Her eğitim programı için öğrencilerimize ders kitapları ÜCRETSİZ olarak verilmektedir.

Genel İngilizce Eğitim Programlarında materyal olarak TEG Publication yayınlarının Genel İngilizce serisi kullanılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

  • Prep Class (Hazırlık)
  • Level 1 TEG Beginner
  • Level 2 TEG Elementary
  • Level 3 TEG Pre-Intermediate
  • Level 4 TEG Intermediate
  • Level 5 TEG Upper Intermediate
  • Level 6 TEG Advanced

İngilizce Kursu Eğitimi Ders Programları

1 kur = 120 saat

 

PROGRAMLAR

GÜNLER

DERS SAATLERİ

GÜNLÜK /HAFTALIK DERS SAATİ

1 KUR SÜRESİ

AÇIKLAMA

HAFTA İÇİ SABAH

 

(EKSTRA YOĞUN)

 

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma

10:00 – 10:50

11:00 – 11:50

12:00 – 12:50

13:30 – 13:50

4 saat / 20 saat

6  hafta

Hafta içi ekstra yoğunlaştırılmış sabah programlarında 1 kur 6 haftada tamamlanır.

HAFTA İÇİ ÖĞLEDEN  SONRA  (EKONOMİK PROGRAM)

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma

17:00 – 17:50

18:00 – 18:50

 

2 saat / 10 saat

12 hafta

Hafta içi öğleden sonra  programlarda 1 kur 12 haftada tamamlanır.

HAFTA İÇİ AKŞAM (YOĞUN)

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma

19:00 – 19:50

20:00 – 20:50

21:00 – 21:50

3 saat / 15 saat

8 hafta

Hafta içi akşam yoğun programlarda 1 kur 8 haftada tamamlanır.

HAFTA SONU SABAH

Cumartesi

Pazar

09:00 – 09:50

10:00 – 10:50

11:00 – 11:50

12:00 – 12:50

4 saat / 8 saat

15 hafta

Hafta sonu programlarında 1 kur 15 haftada tamamlanır.

HAFTA SONU ÖĞLEN

Cumartesi

Pazar

15:00 – 15:50

16:00 – 16:50

17:00 – 17:50

18:00 – 18:50

4 saat / 8 saat

15 hafta

Hafta sonu programlarında 1 kur 15 haftada tamamlanır.

İngilizce Kursu Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

İngilizce Kursu ve Dil Eğitimi Veren English Time Şubeleri

Türkiye'nin en iyi dil okulu olan English Time Dil Okulları aşağıdaki şubelerinde konusunda uzman yabancı öğretmenleri ile İngilizce Eğitimi vermektedir. English Time şubeleri Genel İngilizce Kursu dışında YDS veya Mesleki İngilizce gibi profesyonel, yüksek kaliteli eğitimler alabilirsiniz.