İngilizce Kursu Upper Intermediate

English Time’da “Communicative Approach” İletişimsel Yaklaşım ilkesinden hareket ederek hazırlanmış Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda İngilizce dilinin tüm işlevlerinin etkili ve doğru kullanımı öğrencilerimize sistemli bir şekilde öğretilir.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

İngilizce Kursu Upper Intermediate Seviyesi

İngilizce Kursu Upper Intermediate “Önceki seviyelerde yapabileceklerimi okudum. Daha artık ne kaldı?” dediğinizi duyar gibiyiz. Bulunduğunuz seviye sizin için büyük insanlık ve İngilizce için küçük bir adım. Evet, artık sizi götürüp İngilizce konuşulan bir ülkeye bıraksak, çok rahat bir şekilde hayatınızı devam ettirebilirsiniz. Ama neden daha iyisi olmasın?

 

Bu seviyede öğreneceğiniz bilgiler sayesinde artık istediğiniz “şakır şakır konuşma” seviyesine 1 adım daha yaklaşmış oluyorsunuz. YABANCI HOCALARIMIZ ve 120 saatlik ders içeriğimiz sayesinde, eğitim sonunda en az 3.000 adet kelime ve bu kelimelerin yan anlamlarını öğrenmiş olacaksınız. Dinlediğinizin ve okuduğunuzun %90’ını hiçbir şekilde yardım almadan (sözlük, kitap, altyazı, vs.) anlayabiliyor ve minimum düzeyde küçük hatalarla konuşabiliyor olacaksınız. Ayrıca bu seviye içerisinde akademik dile hâkim olmaya başlayacak ve akademik uluslararası TOEFL, IELTS gibi sıınavlara hazırlanmaya hazır hale gelmiş olacaksınız.

 

Derslerinizde öğreneceğiniz deneme ve makale yazım teknikleri, ileri – akademik seviye kelime, dilbilgisi ve konuşma stratejileriyle birlikte tüm iş mülakatlarından ve proficiency sınavlarından geçer puan almaya hazır olacaksınız.

 

Ama buraya kadar gelmişken kalan son 1 adımı da atıp İngilizce’de ustalaşmakta fayda var! Bunun için yanda bulunan “İleri Seviye” butonuna tıklayarak sizi bir üst seviyeye davet ediyoruz.

 

 

I ❤️ English Time

Genel İngilizce Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz