İngilizce Kursu Pre-Intermediate

English Time’da “Communicative Approach” İletişimsel Yaklaşım ilkesinden hareket ederek hazırlanmış Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda İngilizce dilinin tüm işlevlerinin etkili ve doğru kullanımı öğrencilerimize sistemli bir şekilde öğretilir.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

İngilizce Kursu Pre-Intermediate Seviyesi

 

İngilizce Kursu Pre-Intermediate Önceki seviyede temel atmamızı bitirdiğimize göre artık İngilizcenizi inşaatını hızlandırmaya başlayabiliriz. Ön-Orta seviye eğitimlerimiz sizin ileri seviye dilbilgisi kurallarını ve kelimeleri öğrenmeye başlayarak bunları akıcılık gerektiren konuşma alanlarında pratik yapmanızı sağlayacak olan seviyedir. Bu seviye boyunca yine ALANINDA UZMAN, ÖĞRETMENLİK DİPLOMASI OLAN ve ANADİLİ İNGİLİZCE OLAN YABANCI EĞİTMENLERİMİZ ile 120 saat eğitim görerek, İngilizce konuşma, yazma, okuma ve dinleme stratejilerini öğrenmeye başlıyorsunuz.

 

Bu seviyeyi bitirdiğiniz zaman en az 1000 kelime biliyor ve bunların %90’ını aktif olarak konuşurken ve yazarken kullanabiliyor olacaksınız. “Off ben 1000 kelimeyi nasıl öğreneceğim?” diyorsanız, derslerimizde ve kelime aktivitelerimizde, kelime öğretimi için özel hazırlanan eğitim tekniklerimizle hiç zorlanmadan hatta bazen siz farkında olmadan o kelimeyi size öğretiyor olacağız. Yani kısacası önceki yaptığınız gibi oturup uzuuuuun uzun kelime listeleri ezberlemekten kurtulmuş olacaksınız.

 

Eğitiminiz boyunca size ÜCRETSİZ olarak sağlanacak her türlü materyalimiz de sizin İngilizcenizin gelişmesine ekstradan katkı sağlayacak. Materyallerimiz öğrencilerimize konuşturmaya yönelik olup aynı zamanda evde de bireysel çalışmaya elverişli olacak şekilde, profesyonel yayın ekibimiz tarafından hazırlanmıştır.

 

Bu eğitimi tamamladığınızda, günlük hayatınızda karşılaşacağınız konuşmaların (TV, radyo programı, vs.) ve yazılı metinlerin (gazete, kitap, vs.) %65’ini rahatlıkla ekstra bir yardım almadan anlayabilecek ve konuşurken akıcı bir şekilde konulara dahil olabileceksiniz.

 

 

I ❤️ English Time

Genel İngilizce Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz