İngilizce Kursu Intermediate

English Time’da “Communicative Approach” İletişimsel Yaklaşım ilkesinden hareket ederek hazırlanmış Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda İngilizce dilinin tüm işlevlerinin etkili ve doğru kullanımı öğrencilerimize sistemli bir şekilde öğretilir.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

İngilizce Kursu Intermediate Seviyesi

 

İngilizce Kursu Intermediate Ohh! Nihayet orta seviyeye ulaştık! İngilizce eğitiminin dönüm noktası olan orta seviyede, artık daha rahatız ve kendimize güvenimiz daha yüksek! Bunun tek sebebi bu seviyeye English Time ile gelmiş olmanız.

 

Orta seviyede alacağınız eğitim ile kendinizi daha rahat ifade edebiliyor ve duyduklarınızı ve okuduklarınızı daha rahat anlayabiliyorsunuz. YABANCI ÖĞRETMENLERİMİZ sizden “Can you repeat again, please?” cümlesini sizden artık daha az duymaya başlıyorlar.

 

Bu seviyede, İngilizce’de en çok kullanılan yapıları ve kelime gruplarını öğrenecek ve günlük hayatta karşınıza gelebilecek, İngilizce bilgisi gerektirecek durumların büyük bir çoğunluğuna hazırlıklı hale geleceksiniz. Şimdi sizden “Yani ben bu seviyeyi bitirdiğimde artık şakır şakır konuşabilecek miyim? Okuduğum ve bana söylenen herşeyi anlayacak mıyım” diye sorular gelecektir. Cevabımız: Daha onun için 2 seviye ekmek yemeniz lazım! Ama bu seviyede aldığınız eğitim ve öğrendiğiniz bilgiler sayesinde, okuduğunuzun ve dinlediğinizin %75’ini anlayabilir, daha akıcı ve daha profesyonel şekilde konuşabilir ve daha uzun ve komleks paragraflar, metinler yazabilir hale geleceksiniz.

 

Ayrıca bu seviyede inceden akademik kelime grupları ve yazım türleri üzerine de bir eğitim alıp akademik hayata ufacık bir adım atmış olacaksınız ki bu da sizi bir sonraki seviyeye hazırlamış olacak.

 

 

I ❤️ English Time

Genel İngilizce Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz