İngilizce Kursu Elementary

English Time’da “Communicative Approach” İletişimsel Yaklaşım ilkesinden hareket ederek hazırlanmış Elementary Seviye İngilizce Kurs Programlarımızda İngilizce dilinin tüm işlevlerinin etkili ve doğru kullanımı öğrencilerimize sistemli bir şekilde öğretilir.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

İngilizce Kursu Elementary Seviyesi

İngilizce Kursu Elementary Temel seviye eğitimlerimiz, adından anlayacağınız gibi artık İngilizcenin temelini tamamlayacağınız ve artık profesyonel İngilizce kullanmaya hazır hale geleceğiniz bir eğitim müfredatından oluşmaktadır. Bu seviyede, başlangıç seviyesinde öğrendiklerinizin biraz daha detayına inerek ve onların üzerine biraz da eklemeler yaparak sizin İngilizce temelinizi tamamlamış oluyoruz.

Bu seviyeyi bitirdiğinizde, en az 750 kelime biliyor ve artık daha rahat konuşuyor olacaksınız. Günlük hayatta karşınıza gelen dinleme ve okuma metinlerinin %45’ini rahatlıkla anlıyabileceksiniz.

Başlangıç seviyesinde dersinize giren muhteşem öğretmeninizin bu seviyede de dersinize gireceğinin garantisini veremiyoruz ama hangi öğretmeninizin daha iyi olduğu hakkında karar veremeyeceğinizin garantisini veriyoruz. Yine 120 ders saati boyunca ALANINDA UZMAN, ÖĞRETMENLİK DİPLOMASI OLAN ve ANADİLİ İNGİLİZCE OLAN YABANCI EĞİTMENLERİMİZden birisi dersinize girecek ve size o seviyede bilmeniz gereken herşeyi öğretecek, bütün becerileri kazandıracak, hatta belki seviyenizin bir tık ötesine geçmenize bile yardımcı olacak.

Canlılar için hava ne kadar önemliyse, English Time ve yabancı dil öğrenimi için de YABANCI ÖĞRETMENLER o kadar önemli!

 

 

I ❤️ English Time

Genel İngilizce Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz