Beginner (Ön Başlangıç) Seviyesi İngilizce Kursu

Beginner (Başlangıç) Seviyesi İngilizce Kursu İngilizce'ye ilk adımı atmak hiçbir zaman geç değildir! İlk adım olarak başlangıç seviye eğitimlerimiz ile size İngilizceyi sevdiriyor ve İngilizce'ye dair kötü deneyimlerinizi unutturuyoruz!

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

İngilizce Kursu Beginner Seviyesi

 

İngilizce Kursu Beginner İngilizceye ilk adımı atmak hiçbir zaman geç değildir! İlk adım olarak başlangıç seviye eğitimlerimiz ile size İngilizceyi sevdiriyor ve İngilizceye dair kötü deneyimlerinizi unutturuyoruz!

 

Başlangıç seviye eğitimlerimizde, öğrencilerimiz kendilerini tanıtmayı, basit sorular sormayı, basit metinler okumayı ve basit yazılar yazmayı öğretiyoruz. 120 ders saati boyunca, iletişime dayalı aktiviteler sayesinde bol bol kelime öğretiyor ve öğrendiğiniz kelimeleri konuşma aktiviteleri sayesinde size pratik yapma imkânı sunuyoruz.

 

Eğitimlerimizi sadece sınıf içi derslerle sınırlamayıp, konuşma, kelime, dilbilgisi ve sinema aktivitelerimizle İngilizce bilginizi ve becerinizi pekiştiriyoruz.

 

“Ben yıllarca İngilizce dersleri aldım ama hala konuşamıyorum” diyorsanız bir de English Time’ı deneyin. Başlangıç seviyesi dahil olmak üzere bütün seviyelerde ALANINDA UZMAN, ÖĞRETMENLİK DİPLOMASI OLAN ve ANADİLİ İNGİLİZCE OLAN YABANCI EĞİTMENLERİMİZ sayesinde daha seviyenizi bitirmeden İngilizce konuşmaya başlayacaksınız! Eğer karşınızdaki kişi Türkçe bilmiyorsa siz onu anlamak ve ona soru sorabilmek, kendinizi ifade edebilmek için ekstra çaba sarfederek mecburen İngilizcenizi geliştirmiş olacaksınız. Yani İngilizceyi konuşa konuşa öğreneceksiniz.

 

Başlangıç seviyesini bitirdiğinizde en az 500 kelime biliyor, bir TV programı izlediğinizde veya bir gazete-kitap okuduğunuzda en az %30’unu sözlük kullanmadan anlıyor olacaksınız. Konuşurken ve yazarken karşıdakinin sizi önemli konu ve alanlarda anlayabileceği kadar İngilizce kullanıyor olacaksınız.

 

 

I ❤️ English Time

Genel İngilizce Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz