İngilizce Kursu Advanced

English Time’da “Communicative Approach” İletişimsel Yaklaşım ilkesinden hareket ederek hazırlanmış Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda İngilizce dilinin tüm işlevlerinin etkili ve doğru kullanımı öğrencilerimize sistemli bir şekilde öğretilir.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

İngilizce Kursu Advanced Seviyesi

 

İngilizce Kursu Advanced Veeeee “THE END”! İşte o sorup durduğunuz “şakır şakır İngilizce konuşma seviyesi”! Bu seviyeyi bitirdiğinizde artık sizi tutabilene aşk olsun.

 

İngilizce eğitiminizin bu son adımında, ihtiyacınız olan tüm İngilizce bilgisini edinmiş ve hayatınızdan sözlük, kitap, ders notu, altyazı gibi tüm yardımcı unsurları atmış oluyorsunuz. Dinlediğinizin, okuduğunuzun %100’ünü anlayabilir, en ufak bir hata yapmadan ve takılmadan konuşabilir seviyeye gelmiş oluyorsunuz. “Yok artık” dediğinizi duyar gibiyiz. Cevabımız “Var artık”.

 

İleri Seviye dediğimiz seviye, native speaker seviyesidir. “Native speaker ne ola ki?” diyorsanız, derslerinize en baştan beri giren hocalarımızın hepsi native speaker diye adlandırılan anadili İngilizce olan kişilerdir.

Seviye bittiği zaman, önceki seviyede giriş yaptığınız ileri seviye ve akademik dile hâkim olmuş ve yaklaşık 5.000’den fazla kelimeyle sağda solda İngilizcenizle hava atabilir hale gelmiş olacaksınız. Sizi baştan uyarılım; konuştuğunuz zaman “Ayy ne güzel konuşuyorsun!”, “Siz Türk müsünüz?” gibi tepkilere ve “İngilizce bunu nasıl söyleriz?”, “Kanka şunu bana bir çevirir misin?” gibi isteklere çok maruz kalacaksınız. Ama bunun da çözümü basit! Baktınız istekler çığ gibi büyüyor hemen arkadaşlarınızı en yakın English Time kampüsüne göndererek rahat bir nefes alabilirsiniz.

 

 

I ❤️ English Time

Genel İngilizce Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz