İlkelerimiz Kalite Politikamız

English Time ile İngilizce Konuş!
Öğrenme Garantisi ile Başarıya Ulaş...

Bilgi Talep Formu
Loading

İLKELERİMİZ

ilkelerimizEnglish Time İngilizce dilini uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak, kaliteden ödün vermeden, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir. Bu amacı gerçekleştirmek ve öğrencilerin sonsuz güvenini kazanabilmek için aşağıdaki ilkeleri değişmez olarak kabul etmiştir.

English Time;

  • • Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı öğretmenlerle eğitim verir.
  • • Bütün şubelerinde tecrübeli ve uzman yabancı eğitim müdürleri bulundurur.
  • • Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dökümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.
  • • Öğrencilerini ihtiyaç duydukları alanlara ve İngilizce seviyelerine göre en uygun sınıflara yerleştirir.
  • • Pedagojik ve uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.
  • • Kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine “başardınız” demez. Devamsızlığı %10’u aşmamış ve ev ödevlerini eksiksiz tamamladığı halde üst kura geçemeyen öğrencilere ücretsiz tekrar hakkı verir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

kalite politikamızHizmet verdiğimiz tüm bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en hızlı, en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak memnuniyetlerini arttırmak, hizmet kalitemizi tüm faaliyetlerimizde sürekli olarak iyileştirmek ve hedeflediğimiz başarıyı sağlamak için tüm imkanlarımızı seferber ederek en yüksek verimliliği sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

vizyonEnglish Time İngilizce dilini uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak, kaliteden ödün vermeden, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir. Bu amacı gerçekleştirmek ve öğrencilerin sonsuz güvenini kazanabilmek için aşağıdaki ilkeleri değişmez olarak kabul etmiştir.

English Time;

• Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı öğretmenlerle eğitim verir.

• Bütün şubelerinde tecrübeli ve uzman yabancı eğitim müdürleri bulundurur.

• Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dökümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.

• Öğrencilerini ihtiyaç duydukları alanlara ve İngilizce seviyelerine göre en uygun sınıflara yerleştirir.

• Pedagojik ve uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.

• Kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine “başardınız” demez. Devamsızlığı %10’u aşmamış ve ev ödevlerini eksiksiz tamamladığı halde üst kura geçemeyen öğrencilere ücretsiz tekrar hakkı verir.

Yerel ve küresel açıdan her alanda eğitimi ihtiyaç olarak gören bireyi ve organizasyonları hedef kitlesi içinde düşünen, çağın getirdiği sürekli değişime dinamik organizasyonel yapısıyla cevap veren, her alanda özgün ve inovatif açılımları ile hizmet sağladığı kitlelerin memnuniyetlerini en yüksek seviyelerde tutabilen, kaliteli ve güvenilir bir dünya markası olmaktır.

MİSYONUMUZ

misyonTemel etik değerlerimizi, sunduğumuz hizmetlere en iyi şekilde yansıtarak faaliyette bulunduğumuz tüm alanlardaki evrensel kuralları eksiksiz olarak yerine getirmek, bu yaklaşımımız ile toplumun başta İngilizce eğitimi olmak üzere tüm alanlarda ilerlemesine, bilgi oranının yükselmesine öncülük etmektir.

Aynı zamanda içinde bulunduğu iş dünyasında faaliyet gösteren markasını itibarı yüksek bir kurum olarak profesyonel ve dinamik yöneticiler ile geleceğe taşımaktır.

ÖZETLE

özetle– İnsana yatırımı temel almak,
– Tüm iş planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
– Uzman personel ile çalışmayı ilke edinmek,
– Başarının paylaştıkça artacağına inanmak,
– Profesyonel disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan kadroya sahip olmak,
– Yerel ve küresel bakış açısına sahip bir kurum olarak sektördeki öncü rolünü korumak.

BİZİM İÇIN EN DEĞERLİ REFERANS BAŞARI İLE MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİMİZDİR

mezunSadece öğretmenlerinin iyi olması tek başına bir dil okulunun iyi olması için yeterli bir kriter değildir. Diğer çalışanların da özenle seçilmiş olması gerekir. Bizim için, öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti en ön sıradadır. Tüm istek ve sorunlarınızla birebir ilgilenilir, kantin görevlisinden şube müdürüne kadar herkes, eğitiminizin sorunsuz ve yüksek kalitede tamamlanması için çalışırlar.

I ❤️ English Time

Özel Ders Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz