İELTS Sınav Tarihleri

"English Time ile İELTS Sınavı Kazan!"
Kazanma Garantisi İle İstediğin Skora Ulaş...

Ücretsiz İELTS

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

İELTS Sınav Tarihleri

IELTS sınavı paper-based ve computer-based olarak farklı tarihlerde yapılmaktadır. Sınavın her yıl düzenlenen belli bir takvimi yoktur ve belli periodlarda duyurulmaktadır. Fakat IELTS sınavı özellikle İstanbul’da her hafta 2-3 kez yapılmaktadır.

Bu sıklık başvurulan sınav merkezindeki yoğunluğa göre değişmektedir. Mevcut olan sınav merkezlerine ve sınav tarihlerine https://www.britishcouncil.org.tr/exam/ielts/dates-fees-locations adresinden ulaşılabilir.

I ❤️ English Time

İELTS Kursu Öğrenci Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading

English Time Şubeleri

Sizi En Yakın Şubelerimize Bekliyoruz