English Time Giresun

English Time dil okulları; Türkiye’nin en köklü ve de en kaliteli dil okuludur. English Time; Türkiye'de hem ulusal anlamda, hem de uluslararası düzeyde kabul görmektedir. Pek çok alanda da, ödüllü bir dil okulu kurumudur.

Ücretsiz İngilizce

Eğitim Hakkında Hemen Bilgi Alın

Loading

ADRES : Hacı Miktat mah. Fatih cad. No :27/45 4. Kat. Giresun

TELEFON : 0454 214 00 88

English Time Dil Okulları, yaşadığımız bilgi çağında; İngilizce eğitimine duyulan ihtiyaç doğrultusunda hizmet vermektedir. Bu amaç doğrultusunda hizmet vermeye başlayan English Time, 1997 yılında kurulmuştur. Her geçen yıl, binlerce insan; English Time ile İngilizce öğrenmektedir.

English Time Dil Okulu kurumları, 2019 yılında; 31 merkezi noktada bulunan şubelerinde eğitime devam etmektedir. Her geçen gün şube sayısını arttırarak büyümektedir. English Time Giresun şubesi de, Giresun da İngilizce kursu olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Neden English Time Giresun'da Dil Eğitimi Almalısınız?

Giresun'da dil öğrenmek isteyenlerin gönül rahatlığıyla başvurabileceği, en kaliteli dil okulu English Time Giresun şubesidir. Kaliteli eğitimi ve profesyonel eğitmen kadrosuyla, Giresun da İngilizce kursu arıyorsanız; English Time Giresun hizmetinizdedir.

English Time Giresun öğretmen merkezli eğitimin yanı sıra, uygulamalı interaktif bir eğitim modelini de uygulamaktadır. Öğretileni kullanma ve akıcı dil konuşturmaya dayalı olan eğitim sistemiyle, temel dil yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

English Time Giresun ulusal yahut uluslararası dil sınavlarına hazırlanmakta olanlar için de, ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Programlar dahilinde; Yds, Toefl, Ielts sınav programları ve mesleki İngilizce eğitimleri bulunmaktadır. Giresun da İngilizce kursu ihtiyaçlarınızda, profesyonel eğitim kadrosu ve uygulamalı eğitimiyle English Time yanınızdadır.

Çok Uygun Fiyatlar ve English Time Ayrıcalığıyla Başarıyı Yakalayabilirsiniz

English Time Giresun; eğitim dönemi boyunca, programlarında; sıkça uygulamalara ve deneme sınavlarına yer vermektedir. Bunun neticesinde, olası bir başarısızlık ihtimalinde; öğrenci yakından izlenmekte ve başarı düzeyi takip edilmektedir. Eğitim dönemi boyunca; gerekli yerlerde hızlandırılmış eğitim ve gerekli yerlerde de takviyeler sağlanır. Kursta verilen eğitim boyunca, öğrencilerin kazanımları sık sık ölçülmektedir.

English Time Giresun şubesi, kaliteli eğitiminin yanında; öğrenciye gereken tüm desteği de devamlı vermektedir. Bu yönüyle, en çok tercih edilen Giresun da İngilizce kursu English Time Giresun dil kurumudur.

İngilizce dil eğitimlerinde, doğru bir rehber ve doğru eğitmen; önemli bir kazanımdır. Bu yüzden, tüm eğitmen kadromuz; dil eğitimi alanında uzman, formasyonlu ve tecrübeli öğretmenlerimizden oluşturulmuştur.

Sizlere, uygun fiyatlara başarı garantisi veriyoruz. English Time Giresun ile yabancı dil öğrenmek ve yabancı dilinizi geliştirmek oldukça kolaydır. Profesyonel kadro, güçlendirilmiş nitelikli eğitim ve dönem boyunca öğrenciye verilen birebir destek; başarıyı garantiyi etmektedir.

I ❤️ English Time

English Time Öğrenci Yorumları


26

Seda Kartalcıklar

Bakırköy Şubesi

6 hafta gibi kisa bir surede, bizlere bu kadar cok sey kazandiran , herseyden onemlisi ingilizce ile aramdaki buzlari bu kadar kisa surede ve bu sekilde eriten Neysa ve Chris`e , sizlerin nezdinde tekrar tekrar tesekkurlerimi sunuyorum. Hersey icin tekrar tesekkurler. Sevgi ve saygilarimla,

76

Serdar Avcılar

Ümraniye Şubesi

Hocamızın kendine özgü tekniği ve çalışma sistemi tarafıma etkin bir bicimde aktarılmıştır ve sonucunda basarili olmamda çok fazla rol sahibi olmuştur. Kendilerine, öncelikle sabırlı oluşundan oturu ve ilgi alakasından dolayı takdir ve teşekkürümü, ayrıca Bob hoca ile çalışmaktan memnuniyetimi belirtmek isterim.

63

Ayşe Cansever

Maltepe Şubesi

Eğitim konusunda ise yine aynı başarıyla giden bir kurum oğlum junior programında öğrenci sadece sınıf eğitimi değil dans drama tiyatro gibi aktivite programları olup öğrencileri eğlendirip mutlu ediyorlar. Teşekkürler English Time Maltepe

Loading
English Time 💖 Öğrenci Görüşleri

English Time Eğitim Haberleri

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olabilirsiniz!

Loading